Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Üye Ol
Yeni Tema ! Yeni temamız forumumuza hayırlı olsun.Bu konuda fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gta V Tam Çözüm/Seneryo
#1
Öncelikle tüm GTA severlere merhaba. GTATurk olarak GTA V duyurulduğundan, çıktığı güne kadar canla başla çıkan haberleri takip edip, Türkçe olarak forumumuza sunmaya çalıştık ve Türkiye’nin en büyük GTA fan sitesi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Pek çok kişi oyunu oynayıp çoktan bitirdi bile. Fakat herkes gibi bizim de özel hayatımız var ve bu yüzden biraz geç de olsa artık Grand Theft Auto V Tam Çözüm’ü bitirmiş bulunuyoruz. Tam çözümü büyük ölçüde yöneticilerimizden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. yazdı, diğer yönetim ekibimiz ve birkaç üyemiz ellerinden geldiğince bize yardım ettiler -GTA V bölüm yetkilimiz Wehrmacht’a özel olarak teşekkürler- ve sonuç olarak GTATurk olarak yeni bir projeye daha imza attık. Daha iyi hizmet sunabilmek için elimizden geldiğince fazla görüntü kullanmaya çalıştık, sadece 810 tane… Umarız yararı olur. Tam çözümü okumaya başlamadan önce, GTA V’in hikayesini şöyle bir özetleyelim.
DİKKAT: Oyunu henüz bitirmeyenler spoiler yememek için “Hikaye” kısmını okumadan tam çözüme geçsinler.

Hikaye
Kuzey Yankton eyaletinin Ludendorff şehrinde geçen, suç ortaklarından ikisini ölüme terk etmesine, diğerinin de kaçıp saklanmasına neden olan başarısız soygunun dokuz sene sonrasında eski banka soyguncusu Michael Townley, San Andreas eyaletinin Los Santos şehrinde ailesiyle birlikte tanık koruma programına girerek “Michael De Santa” takma adını alarak yaşamaya başlar. En iyi arkadaşı Lamar Davis ile birlikte bir araba bayisi için repocu olarak çalışan Franklin Clinton, Michael’ın yeni araba alan ancak kredi ödemesinde gecikmiş olan yirmi yaşındaki oğlu Jimmy’nin arabasını elinden geri almasına dair patronundan emir alır. Oğlunun kredi dolandırıcılığı kurbanı olmak üzere olduğunu anlayan Michael, Franklin ile yüzleşir ve ona bayiye arabayla çarpması emrini verir. Bu olaydan sonra Franklin işinden kovulur ancak Michael ile dost olur. Karısı Amanda’yı tenis koçuyla yatakta basan Michael, Franklin ile birlikte tenis koçunu malikânesine kadar kovalar ve büyük bir öfkeyle malikâneyi koçun başına yıkar. Fakat malikâne Meksikalı uyuşturucu lordu Martin Madrazo’ya aittir ve bundan dolayı Madrazo, Michael’dan malikânesinin masraflarının karşılanmasını talep eder. Michael, arkadaşı Lester Crest’in yardımıyla bir mücevher dükkânı soyarak bu soygundan kaldıracakları parayla Madrazo’nun borcunu ödeme konusunda karar alır. Ludendorff soygunundan tek kurtulan kişi olan Trevor Philips ise bu soygunun haberini alır ve bu soygunu gerçekleştiren kişinin eski dostu Michael’dan başka kimsenin olmayacağının farkına varır, daha sonra Michael’ın izini Los Santos’ta bulur ve eski ortağıyla yeniden yüzleşir.
Karakterlerin kişisel yaşamları gittikçe kontrolden çıkmaya başlar. Trevor’ın beklenmedik bir şekilde yeniden ortaya çıkması, Michael’da düşüncesiz ve dengesiz davranışlar sergilemesine neden olur ve bu da ailesinin onu terk etmesine yol açar. Michael, zamanla zengin bir milyarder girişimci ve sermayedar olan Devin Weston’ın düşmanlığını kazanır. Gelişen olaylar sonucunda Weston, Michael’a karşı kin besleyemeye başlar ve intikam yemini eder. Franklin, hapisteyken rakip çeteye geçen ve kendisini yeni çete arkadaşlarına kanıtlamak için defalarca Lamar’ı öldürmeye teşebbüs eden ihanetçi bir gangster olan Harold “Stretch” Joseph’in Lamar’a yapmaya çalıştıklarından rahatsızdır. Trevor ise Blaine Vilayeti’ndeki sahip olduğu metamfetamin piyasasını sağlamlaştırmak için verdiği mücadelede, Lost motosiklet kulübünün San Andreas koluna, çok sayıda Latin Amerikan sokak çetelerine, rakip metamtefamin satıcılarına, hükümet destekli paralı askerlere ve Çin yeraltı suç dünyasının en üst şahsiyetlerinden biri olan Wei Chang’in liderliğindeki Triad çetesine karşı bir savaş içine girmiştir.
FIB’nin rakibi olan IAA’i baltalamak amacıyla Michael, iki FIB ajanı Dave Norton ve Steve Haines tarafından Franklin ve Trevor ile birlikte bir dizi operasyonlar gerçekleştirmeye zorlanır. Haines’in talimatıyla, IAA’e ait bir para kaynağı taşıyan zırhlı bir konvoya saldırırlar ve Los Santos’taki tüm yozlaşmış polisler ile kamu görevlilerinin bordrosuna sahip olan bir bankayı soyarlar. Michael ve Trevor, Madrazo için bir iş gerçekleştirir ve Trevor, Madrazo için yaptıkları hizmetlerin karşılığını almak ister fakat bunun yerine Madrazo’nun eşini kaçırır, bu da bir süreliğine kendisin ve Michael’ın hayatını tehlikeye atmasına ve kendisiyle Michael’ın şehirden kaçıp saklanmasına neden olur. Haines, yaptığı yasadışı işler için hakkında inceleme kararı verilme noktasına gelince, Michael ve ekibini FIB merkez binasına sızıp hakkındaki tüm delilleri dosyalardan silmesine zorlar. Haines’in Michael’ın üzerinde uyguladığı baskıyı ortadan kaldırmak için bunu bir fırsat olarak gören Michael, Haines’in dosyasını silerken aynı zamanda kendisinin de geçmişte yaptığı aktivitelerin delillerini ortadan kaldırır. Trevor’ın Madrazo’nun eşini geri teslim etmesinden sonra üçlü, gelmiş geçmiş en büyük soygunlarının planlarını yapmaya başlar: Union Depository’den külçe altın rezervleri soymak.
Los Santos’a geri döndükten sonra Michael, ailesiyle her şeyi yoluna koyar ve yeniden beraber yaşamaya başlarlar. Ancak Trevor, Ludendorff soygunundaki ortaklarından biri olan Brad’in sandığı gibi hapiste olmadığını, öldürüldüğünü ve Michael’ın mezarına Michael yerine onun gömülmüş olduğunu öğrenir. Trevor, Michael tarafından ihanete uğradığını düşünür ve bu durum grup arasında anlaşmazlıklara yol açarak Union Depository soygunu için yaptıkları planlara bir tehdit unsuru oluşturur. Michael ve Norton; FIB, IAA ve özel güvenlik firması Merryweather arasında gerçekleşen Meksika açmazında kaldığı sırada, Trevor mekâna gelip Michael’ı kurtarır. Tüm olanlara rağmen onu kurtarmasının sebebiniyse Michael’ı kendisinden başka kimsenin öldürmesini istemediğinden dolayı olarak açıklar. Trevor, Michael’ı affetmemesine rağmen Union Depository soygununu planlandığı gibi gerçekleştirmelerinin ardından Michael’la yollarını ayırmayı kabul eder.
Üçlü, başarılı bir şekilde Union Depository soygununu gerçekleştirir. Fakat bir süre sonra Franklin, Haines tarafından Trevor’ı öldürmesi, Weston tarafından da Michael’ı öldürmesi konusunda bir çıkmaza sürüklenir. Franklin’in üç seçeneği vardır: Trevor’ı öldürmek, Michael’ı öldürmek ya da ikisinin de yaşamasına izin verip kendi düşmanlarıyla yüzleşmek. Franklin; Michael’ı veya Trevor’ı öldürdüğü takdirde, arda kalan karakterle ilişkisini keserek eski yaşamına geri döner. Alternatif olarak, eğer hiçbirini öldürmezse, üçlü tüm baskılara karşı göğüs gererek güçlerini birleştirir; Haines’i Stretch’i, Wei’yi ve Weston’ı öldürmek üzere yola koyulur. Tüm düşmanlarını ortadan kaldırdıktan sonra üçlü beraber iş yapmayı bırakırlar, ancak arkadaşlıklarını sürdürürler.

Prologue
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Oyuna serinin diğer oyunlarından daha aksiyonlu bir sahne ile, 9 yıl önce Kuzey Yankton’da gerçekleştirilen bir banka soygunu sırasında ana karakterimiz Michael’ı kontrol ederek başlıyorsunuz. Sol attaki yeni radardan yararlanarak ilk odaya girin ve silahınızla rehinelere nişan alın fakat ateş etmeyin. Bu şekilden rehineleri korkutarak arka odaya geçmelerini sağlayın. Daha sonra telefonunuzu çıkararak “Contacts” kısmına girip Detonate seçeneğini seçerek kasanın patlamasını sağlayın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Koridoru takip ederek kasaya ulaşın ve yerdeki para destelerini toplayın. Yerdeki desteleri topladıktan sonra radarda gösterilen yere giderek(ara sahne ile) tüm para destelerini çantanıza dolduruyorsunuz ve kasayı terk ediyorsunuz. Tam bu sırada bir güvenlik görevlisi Michael’ın kafasına silah dayayarak rehin alacak fakat endişelenmeyin, bu sadece Tutorial bölümünün bir parçası. Kontrollerinizin gösterilen düğmesine basarak Trevor’a geçin ve Trevor’a geçtikten sonra görevlinin kafasına nişan alıp onu vurun.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Tekrar koridor boyunca ilerleyerek binanın çıkışına ulaşın. Otopark kapısını açtıktan sonra en yakın yere saklanın ve polisleri öldürmeye başlayın. Bu bölümü Trevor’la bitirebilirsiniz fakat daha kolay bitirmek istiyorsanız ve karakter geçişlerini merak ediyorsanız Michael’a geçebilirsiniz. Hangi karakteri seçerseniz seçin size yaklaşmaya çalışan polisleri öldürmeye bakın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Daha sonra otoparktan çıkarak ana yola doğru ilerleyin fakat üstünüze gelen polisleri öldürmeyi unutmayın. Ana yola ulaşınca kalan son birkaç polisi daha öldürüp yol kenarında duran araca binin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Burada ilk defa sizden araba kullanmanız istenecek. Araç kullanımı GTA IV’e göre baya değişmiş ve elden geçirilmiş. Radarınıza bakarak yol boyunca ilerleyin. Bu arada kısa bir ara sahne izleyeceksiniz. Trevor’ı kontrol etmeye başladığınızda olduğunuz yerden gelen polislerle çatışın, kısa süre sonra bir ara sahne daha girecek ve Prologue bölümünü bitirmiş olacaksınız.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Görevi bitirmek.
 

Franklin and Lamar
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Önceki görevi tamamladığınız gibi 10 yıl sonrasını, Michael’ın terapistiyle konuşmasına tanıklık ediyorsunuz. Kısa süre sonra Michael’ı Vespucci sahilinde dolaşırken görüyoruz ve kendisi banka otururken tam bu sırada arkadan tanıdık seslerin geldiğini duyuyoruz. Evet, bunlar genç karakterimiz Franklin ve onun çılgın arkadaşı Lamar. Aralarında geçen kısa bir tartışmadan sonra Lamar, Michael’a bir binayı soracak ve kısa bir konuşmanın ardından Franklin’i kontrol ediyor olacaksınız. İki bina arasındaki dar bir geçitten geçerek iki aracın park edildiği yere ulaşın. İki araçtan birini seçmeniz istenecek, şimdiden söyleyelim iki araçta performans bakımından birbirine çok yakın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
İki araçtan birini seçtiğinizde sizden Lamar’ı takip etmeniz istenecek. Franklin ile Lamar’ı takip ederken sizden Lamar’dan uzaklaşmamanız ve çaldığınız araca fazla hasar vermemeniz istenecek. Oyununda önerdiği gibi biz de size Franklin’in özel yeteneğini bu bölümde kullanmanızı öneriyoruz. Bu yeteneği genelde tam bir yere çarparken ve keskin dönüşler için kullanmalısınız.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Hızlı bir şekilde Lamar’ı takip ederken bir film setinin içinden geçeceksiniz, burada aracınızı sağda solda bulunan uzaylı kostümü giymiş insanlara çarpmamanız gerekiyor. Daha sonra aracınızla birkaç atlama sergileyeceksiniz ve burada sokaktaki diğer şeylere çarpmamanız için heyecanlanmamanızı öneriyoruz. Biraz sonra, birkaç çok katlı otoparkın içinden geçeceksiniz ve araç farlarını nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Kısa bir konuşmanın ardından Franklin ve Lamar polis tarafından aranıyor olacak. Sizi kovalayan polisleri atlatmanız gerek. Bu oyunda tamirci sistemi(boyacı veya boyamacı) önceki oyunlara göre daha farklı işliyor. Tamirciye girip polisleri peşinizden kaybetmek için öncelikle onların görüş alanından çıkmalısınız. Polisleri kaybetmenin diğer bir yolu da ara sokaklara veya yeraltı garajlarından birine saklanmak.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Polislere izinizi kaybettirdikten sonra, altınızdaki araçla haritada gösterilen Simeon Yetarian’ın olan araç galerisine gidin. Oraya giderken aracınıza hasar vermemeye dikkat edin. Galeriye vardıktan sonra ve ara sahneyi izledikten sonra Franklin’in özel aracına(Bravado Buffalo) binerek Franklin’in evine gidin ve aracı garaja bırakarak görevi tamamlayın.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Not a Scratch – Aracı en az hasarla teslim et.
– Focused Driver – Franklin’in özel yeteneğini en az 7 saniye kullan.
– Winner – Yarışta Lamar’ı geç.
– We Come in Peace – Stüdyo’dan geçerken uzaylılara çarpma.

Repossession
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Görevi başlatmak için haritada gösterilen “S” harfine, Franklin’in patronu Simeon’ın galerisine gitmeniz gerekiyor. Galeriye gittiğinizde arka taraftaki garaj kapısından girerek göreve kısa bir ara sahne ve tartışma sonrası başlayabilirsiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara sahne sonrası, Lamar’la birlikte galeriden çıkıp aracınıza binin ve radarda gösterilen yere, yani Vespucci sahiline gidin. Oraya vardığınızda gösterilen yere aracınızı park edin, araçtan inip sol taraftaki demir kapının üstünden atlayın fakat dikkatli olun. Bir grup çete elemanı orada sizi bekliyor olacak.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Sokağın sonunda size gösterilen yere ulaşana kadar Lamar’dan uzaklaşmayın veya başka şeylere kalkışmayın aksi takdirde görev iptal oluyor. Sokağın sonundaki garajlara ulaştığınızda radarda 3 adet işaret çıkacak. Sağ taraftaki garaja gidin, kısa bir ara sahnenin ardından Los Santos Vagos çetesiyle yoğun bir çatışmaya gireceksiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara sahnede Lamar, Los Santos Vagos çetesinden bir elemanla tartışıyor ve silahına sarıldığı gibi çete üyesini vuruyor. Olaylar bu derece hızlı gelişirken tekrar Franklin’i kontrol etmeye başlıyorsunuz. Acele bir şekilde önünüzde duran silaha doğru koşun, silah otomatik olarak silah menünüze eklenecektir. Kontrollerinizden size gösterilen tuşa basarak silah menüsünden Pistol’u seçin –eğer daha iyi bir silahınız varsa onu da seçebilirsiniz. Burada seçim yapmak serbest.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Silahı seçtikten sonra hemen garajın önündeki duvara siper alın ki düşmanlarınız sizi vuramasın. Size doğru gelen Vagos üyelerini indirin, eğer yapabilirseniz kafalarından vurmaya çalışın. Daha sonra doğru anda yukarıda gösterilen gaz tankına ateş edin ve olacakları iyi izleyin. Gerçekten harika! Ayrıca sağ taraftaki balkonlarda beliren düşmanlara da dikkat edin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Daha sonra düşmanlarınızdan biri arabayla kaçmaya çalışacak fakat endişelenmeyin, birkaç saniye sonra kaza yapacak. Aracın benzin deposunun sızıntı yapmasıyla birlikte arkasından dökülen benzine ateş ederek aracı patlatın. Daha sonra hızlı bir şekilde demir kapıdan atlayıp aracınıza binin ve motorla kaçmaya çalışan düşmanı takip edin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Aracımızla birlikte düşmanı kovalarken Franklin’in özel yeteneğini kullanarak kaza yapmamaya çalışın. Ayrıca özel yeteneği açtığınız zaman düşmanınıza ateş ederek onu vurabilirsiniz(üstteki resimde gösterildiği gibi). Motoru(Western Bagger) aldıktan sonra yapmanız gereken şey size gösterilen ve görevin biteceği yere, Franklin’in evinin yakınındaki oto yıkamacıya gitmek. Lamar’la kısa bir tartışmanın ardından görev bitecek.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Time – Görevi 06:30 saniyede tamamla.
– Trail Blazer – Gaz tankına havaya uçur.
– Headshots – 6 düşmanı kafadan vur.
– Accuracy – %70 isabet oranı ile atış yap.
Not: Ara sahneler dahil oyunu 06:30 saniyede bitirmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyunu %100 bitirmek istiyorsanız ara sahneleri geçmelisiniz.

Chop
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Önceki görev, Franklin’in evinin hemen arka sokağında son bulmuştu. Radarda gösterilen görev işareti, Franklin’in evinin önü, oraya doğru gidin. Burada Lamar’ın düşman çete Ballas ile Families arasındaki ilişkisini anlatan bir ara sahne girecek. Ara sahne bittikten sonra Lamar’ı kamyonete(Vapid Speedo) kadar takip edin ve kamyonete binin. Lamar ve Chop kamyonete bindikten sonra Vinewood Boulevard’a sürün –Kuzeyde bulunan bir bölge. Gösterilen yere ulaştığınızda, iki bina arasındaki dar geçitten ilerleyin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Lamar ve Franklin, gösterilen yere vardığında bir Ballas üyesini görüyor ve kısa bir tartışmanın ardından Lamar silahını Ballas üyesine doğrultuyor. Buradaki ara sahne sona erdiğinde hemen kamyonete dönüp motorla kaçmaya çalışan Ballas üyesini takip edin. Motoru kovalarken, Franklin’in özel yeteneğini kullanın. Üstteki fotoğrafta görüldüğü gibi keskin dönüşlerde veya kaza yapmaya yaklaştığınızda çok işinize yarayacak.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Kamyonetle ilerlerken ek olarak hiçbir şey yapmanıza gerek yok, birkaç dakika sonra motoru süren çete üyesi kaza yapacak ve motordan düşecek, kısaca sadece yolunuza devam edin. Daha sonra kaza yerine ulaşacaksınız. Kamyonetten inip Chop’u takip edin. Burada ritmik olarak koşma tuşuna basmak işinize yarayacaktır. Köpeği takip edin ve önünüze çıkan engellerden atlayın, daha sonra tahta bir çitin içinden kırarak geçeceksiniz. Sağa dönün ve tren vagonların olduğu yöne doğru devam edin, burada kısa bir ara sahne izleyeceksiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Oyunun önerilerini takip edin ve Chop’tan gözünüzü ayırmayın. Onu direk olarak kontrol edemeseniz de bir süreliğine onun gözünden görmenize izin verilecek, bu sayede Chop’un çete üyesini nasıl takip ettiğini görebileceksiniz. Kısa süre sonra Chop bir tren vagonunun önünde sizi bekleyecek, Franklin’e geçip o vagonu açın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Sonra tekrar Chop’a geçip başka bir yere gitmesini bekleyin. Önünüzde komik bir sahne belirecek. Chop orada bulunan başka bir köpekle çiftleşmeye çalışacak, tekrar Franklin’e geçip çılgın Chop’u diğer köpeğin üzerinden almalısınız. Daha sonra son bir kez Chop olup başka bir vagonun önünde durmasını bekleyin. Franklin’e geçip vagonun kapısını açın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Vagonu açtıktan sonra içinde saklanan çete üyesini bulacak ve onu kovalamaya devam edeceksiniz fakat çok uzun sürmeyecek çünkü Chop kaçan kurbanını yakalayacak ve yere serecek. Lamar’ın kamyoneti getirmesini bekleyin ve daha sonra radarda gösterilen yere sürün. Aracı sürerken Franklin yakaladığınız çete üyesini özgür bırakmaya karar verecek, sizin yapmanız için kalan tek şey Lamar’ı gösterilen yere bırakmanız, kısa bir ara sahne sonunda görev burada sonlanacak.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Not a Scratch – Lamar’ın aracını en az hasarla teslim etmelisiniz.
– Homedog – Chop’un gözünden 10 saniye geçirmelisiniz.
– Advanced Reflexes – Franklin’in özel yeteneğini 7 saniye kullanmalısınız.

Complications
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Repossession görevinden sonra açılan bu görev haritada “S” harfiyle gösteriliyor. Simeon’ın araba galerisine gidin ve galerinin önünde bulunan Simeon Yetarian’a ulaşın. Ara sahneyi izledikten sonra, Rockford Hills bölgesine gidin(Los Santos’un kuzeybatı tarafında bulunuyor). Oraya giderken, Simeon ile Franklin arasında geçen telefon konuşmasını dinleyin. Aracı çalacağınız villanın yakınında durun. Yukarıdaki fotoğrafta bulunan kapıya gidin ve üstünden atlayarak bahçeye gizlice sızın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Analog çubuğuna basarak gizlilik(stealth) moduna geçin, böylece daha dikkatli ve sessiz ilerleyeceksiniz. Villanın bahçesinden sessizle ilerlerken solda bulunan bahçivanı farkedeceksiniz. Sessizce arkasından yaklaşın ve onu bayıltın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Sakın kapıların birinden villaya girmeye çalışmayın, çünkü hepsi kilitli olacak. Onun yerine ana girişin bulunduğu yerden sağ tarafa gidin ve bahçivanın arabasına yaklaşın. Aracın üstüne tırmanın ve oradan çatıya tırmanarak üst kattaki açık olan banyo camından içeri sızın. Bir kız ve erkek sesi duyacaksınız fakat heyecanlanmayın, iki kardeşin tartışmasına kulak misafiri olacaksınız sadece.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Banyoda biraz bekledikten sonra, genç kız odasına gidecek ve yolunuza devam edeceksiniz. Artık villanın içindesiniz ve daha dikkatli olmanız gerek. Doğruca merdivenlere gidin ve ilk kata doğru sessizce inin. Buradan sola dönün ve orada tenis hocasıyla flörtleşen kadının sizi görmemesine dikkat edin. İlk fırsatta tekrar sola dönerek garaja geçin ve orada park halinde bulunan SUV’a binin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Garajdan çıkarken dikkat edin ve doğrudan galeriye sürün. Oraya doğru hızlıca giderken, arka koltukta hareketlenen bir şey göreceksiniz ve Michael ile beklenmedik bir şekilde karşılacaksınız. Eğer ona daha dikkatli bakmak istiyorsanız size belirtilen tuşa basabilirsiniz. Galeriye doğru devam edin ve galerinin yakınında bulunan size gösterilen yuvarlakta durun. Kısa bir ara sahnenin ardından aracınızla galerinin ön camından içeri dalın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Kısa bir kargaşanın ardından Michael’ı kontrol etmeye başlıyorsunuz ve Franklin’in patronu Simeon ile kavga etmeniz gerekiyor. Eğer ilk defa kavga ediyorsanız ekranda size gösterilen talimatlara uymanız gerekiyor. Simeon’a kilitlenin ve onun size salladığı yumruklardan kaçmaya çalışın, doğru zamanda ona yumruklarınızı geçirin. Galeri sahibini Simeon’ı dövdükten sonra, görev otomatik olarak bitecek ve artık karakter menümüze Michael’ın eklendiğini göreceğiz.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Time – 5 dakikada görevi tamamlamalısınız.
– Can’t Touch This – Simeon ile kavga ederken hiç dayak yememelisiniz.
– Dirt Nap – Bahçıvanı sessizce indirmelisiniz.
Not: Ara sahneler dahil oyunu 05:00 saniyede bitirmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyunu %100 bitirmek istiyorsanız ara sahneleri geçmelisiniz.

Father/Son
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Göreve başlamak için Michael’ın malikanesine gitmelisiniz. Göreve Michael ya da Franklin ikilisinden biriyle başlayabilirsiniz, seçim size kalmış. İki karakterle de farklı şekilde göreve giriş yapacaksınız. Biz size Michael ile başlamanızı öneriyoruz çünkü bu şekilde oyun size malikanenin önemli yerlerini gösteriyor ve fazladan bir ara sahne izliyorsunuz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Michael’ın karısı ve kızı arasında geçen ufak bir tartışma sonrası Michael, güneş gözlüklerini ve MP3 çalarını alarak havuz kenarında güneşlenmeye koyuluyor ve kısa süre sonra Franklin malikaneye geliyor. Michael ile arasında geçen ufak bir konuşma sonrası malikaneden ayrılmadan önce telefonunuz çalacak ve Michael’ın oğlu Jimmy aile yatının çalındığını, ayrıca kendisinin de çalınan yatın içinde olduğunu söyleyecek. Hızlı bir şekilde villadan çıkın ve Amanda’nın arabasına(Ubermacht Sentinel) binin. Franklin’in araca binmesini bekleyin ve sonra şehrin batı kısmındaki otoyol tarafında bulunan Pacific Bluffs’a sürün. Gösterilen yere yaklaştığınızda çalınan yatınızı taşıyan bir tır göreceksiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Tırı takip etmeye başlayın ve takip sırasında diğer araçlara çarpmamaya çalışın, ayrıca unutmayın Michael’ın özel yeteneği araç sürerken işe yaramıyor. Göreviniz, tırın arkasına olabildiğince yakın durmak ve Franklin’in tırın arkasına atlamasını sağlamak. – Franklin tıra atlamaya çalışırken ani hareketler yapamayacaksınız fakat tır otoyolda devam ederken bunu yapmak zor olmayacak.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Franklin tırın arkasına atladıktan sonra eğer isterseniz oyunun size gösterdiği “movie camera” görüş açısına geçebilirsiniz. Her neyse, tırın arkasından sürmeye devam edin ve Franklin’in yaptığı hareketleri izleyin. Kısa süre sonra Franklin, sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak ve bunun için hazır olmanız gerekiyor. Franklin bir düşmanla boğuşurken onu vurmalısınız.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Düşmanı vurduktan sonra, önemli bir hareket daha yapmanız gerekecek, bu sefer Jimmy’i kurtarmanız gerek. Michael’ın oğlu otobanda aşağı sarkarken, aracı yatın yola doğru dönmüş direğinin altına sürün, böylece Jimmy aracınıza atlayacak ve onu kurtaracaksınız. -Eğer görevi %100 bitirmek istiyorsanız bu hareketi yaparken çok hızlı olmanız gerek! Daha sonra, tırın arka tarafına tekrar sürün ve Franklin’in yattan aracınıza atlamasını bekleyin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Çalınan yatı geri alma çalışması işe yaramayacak çünkü Michael’ın kullandığı araba bozulacak. Franklin’in önerilerini dinleyin ve doğrudan şehrin Batı kısmında bulunan Los Santos Customs(hava alanı çevresinde)’a sürün. Gösterilen yere ulaştığınızda belirlenen bölgede aracınızı durdurun ve ara sahneyi izleyin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara sahne sonrası Michael taksiye binerek uzaklaşacak ve oyun otomatik olarak Franklin’e geçecek. Aracı garaj kapısına sürün, görevi bitirmek için tek yapmanız gereken aracınızı tamir ettirmek(bedava) fakat üzerinizde daha fazla nakit varsa modifiye de edebilirsiniz. Şimdi geriye sadece Jimmy’i evine bırakmak kalıyor. Rockford Hills’e doğru ve yeni tamir ettirdiğiniz aracınızı çarpmamaya çalışın.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Quick Catch – Jimmy’i 10 saniyede yakalamalısınız.
– Not a Scratch – Amanda’nın aracını hasarsız teslim etmelisiniz.

The Long Stretch
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Father/Son görevini bitirdikten sonra açılan bu göreve Franklin’in evine dönerek başlayabilirsiniz. Eve girin, içeri girer girmez bir ara sahne girmiş olacak. Ara sahne sonrası binanın önünde bulunan araca binin. Lamar ve Stretch ile buranın kuzeyinde bulunan Ammu-Nation silah dükkanına sürün.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Dükkana girin ve satın almak için kasiyere doğru ilerleyin. Zorunlu olarak $550’a “Pump Shotgun” ve $472’ a “Flaslight” alıyorsunuz. Eğer yeterli paranız yoksa ileride daha güçlü silahlar almak için bir şey almayabilirsiniz. Alışverişiniz bittiğinde, aracınıza dönün.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Şimdi gitmeniz gereken yer dükkanın kuzey batısında bulunan Recycling Plant. Radarda gösterilen yere vardığınızda, pompalı tüfeğinizi hazır tutun. Binaya girin ve üst kata çıkın, böylece bir odaya gireceksiniz ve odaya girdiğinizde kısa bir ara sahne girecek. Burada daha önce yakaladığımız Ballas üyesini göreceksiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara sahneden sonra ortalık kızışacak, hemen diğer odaya dalın. Kutuların arkasına siper alın ve ilk gelen Ballas grubuna ateş açın. İşte burada yeni aldığınız pompalı tüfeği kullanmanın tam zamanı, çünkü bazen tek kurşunda işi bitirmek size avantaj sağlıyor. Unutmayın, hem Lamar hem de Stretch’in canına dikkat etmeniz gerekiyor, ikisinden biri ölürse görev başarısız oluyor. Düşmanlarınızı öldürdükten sonra yerde duran cesetlerden silahları ve mermileri toplayın, ve dostlarınızı takip edin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
İlerlerken iki düşman kapıyı kırarak önünüze çıkacak. İkisinide olabildiğince hızlı öldürmeniz gerekli(pompalı tüfeğiniz burada oldukça iş görür) aksi takdirde Lamar veya siz ölebilirsiniz. Tekrar yan odada sizi bekleyen birçok düşman var. Hızlıca odaya girip bir yere saklanıp düşmanları vurmalısınız.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Merdivenlere ulaşın ve tetikte olun, merdivenden inerken düşman çete üyeleriyle karşılaşabilirsiniz. Sarı kapıyı açın, kutuların arkasına saklanın ve düşmanları öldürün. Daha geniş bir bölgeye gidin ve buradaki düşmanları da dikkatli bir şekilde öldürün. Yangın çıktığında bu bölgenin sağ tarafından uzak durun çünkü sağ tarafı alev almaya başlayacak ve bir anlık dikkatsizliğiniz karakterinizin ölümüyle sonuçlanacak.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Düşmanları temizledikten sonra çıkışa doğru ilerleyin(giderken sağlık çantası görebilirsiniz), giderken koridorda karşılaşacağınız son çete elemanlarını indirin. Binadan çıktıktan sonra hemen “Assault Rifle” ı(muhtemelen cesedin birinden bulmuş olacaksınız) veya uzun menzilde etkili başka bir silahınızı çıkartın ve helikopterde bulunan keskin nişancıları indirin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Lamar ve Stretch’i takip ederek sarı merdivene doğru ilerleyin. Çatılarda koşmaya başlayın. Dostlarınıza yakın kalın, yakındaki düşmanları yok varsayın. Duvarın üstünden atlayın ve 4 kapılı bir araç bulun.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Şimdi peşinize takılan polislerden kurtulmanız gerek. Aracı olabildiğince hızlı sürerek bir yeraltı otoparkı veya bir tünel(çevrede daha iyi bir yer yoksa) veya tenha bir yer bulun ve peşinizdeki polislere izinizi kaybettirin. Polislerden kaçarken, Franklin’in özel yeteneğini kullanmayı unutmayın. Polislerden kurtulduktan sonra yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınızı Franklin’in evinin önüne bırakmak.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Accuracy – %60 isabet başarısına ulaşın.
– Headshots – 10 düşmanı kafasından vurun.
– Unmarked – Minimum hasarla görevi bitirin.
– Mission Time – 10:30 dakikada görevi bitirin.

Marriage Counseling
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Father/Son görevdeki gibi bu göreve de ister Franklin ister Michael ile başlayabilirsiniz. Biz, bu göreve Michael ile başlamanızı tavsiye ediyoruz, çünkü Michael olarak başladığınızda oyun fazladan bir ara sahne sunuyor ve Amanda’yı tenis hocasıyla yatakta basıyorsunuz. Ara sahneden sonra villadan çıkın, garaj yolunda bulunan kamyonete atlayın (Bravado Bison), Franklin’in araca binmesini bekleyin ve tenis hocasını kovalamaya başlayın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Kovalama sizi Vinewood Hills’a kadar sürükleyecek. Bir an tenis hocasını gözden kaçıracaksınız fakat korkmayın, bu, oyunun bir parçası. Birkaç dakika sonra arazi yola girmek zorunda kalacaksınız. Yol boyunca ilerlerken tenis hocasının aracını gördüğünüz yere doğru yaklaşın ve giren ara sahneyi izleyin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Franklin destekler kolonlarından birine halatı bağladıktan sonra araca binin ve gazı kökleyin. Evin balkonu çökene kadar gaz vermeye devam edin. Balkon çöktükten sonra Michael’ın villasına dönebilirsiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Villaya geri dönerken bir telefon çağrısı alacaksınız ve yıktığınız villanın Meksikalı kartel Martin Madrozo’nun olduğunu öğreneceksiniz. Sonra onun adamları bulunduğunuz bölgede belirecek ve sizi kovalamaya başlayacaklar. Oyunun önerilerini takip edin ve Franklin’e geçerek gelen araçların icabına bakın. Ateş ederken araçların sürücülerini vurmaya çalışın. Ayrıca Franklin’in üzerinde bulunan tüm silahları kullanabilirsiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Madrozo’nun yolladığı adamların hepsini öldürmek sorunlarınızı çözmüyor, çünkü bu sefer peşinize polis takılıyor. Michael’a geçin ve peşinizdeki polislerden kurtulun. Polisleri atlattıktan sonra Michael’ın malikanesine geri dönün ve ara sahnenin tadını çıkarın.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Not a Scratch – Bison aracını en az hasarla teslim edin.
– Time – Görevi 5:30 saniyede tamamlayın.
– Drive-by Killer – 3 düşmanı araç içinden ateş ederek öldürün.
Not: Ara sahneler dahil oyunu 06:30 saniyede bitirmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyunu %100 bitirmek istiyorsanız ara sahneleri geçmelisiniz.

Daddy’s Little Girl
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Michael, evde mutlu bir şekilde televizyon karşısında cips yerken oğlu Jimmy’nin odasında oyun oynarken çıkardığı seslerden rahatsız olur ve üst kata çıkar. Hızlı bir şekilde odaya ulaştıktan sonra ara sahne girecek ve Jimmy ile laf dalaşına gireceksiniz. Ara sahnenin sonu hafif şiddetli bir biçimde bitiyor. Babasına ağza alınmayacak laflar eden Jimmy, bunun bedelini son model televizyonunun parçalanmasıyla öder ve biraz sonra Michael yaptığından pişman olur. Michael kendini affettirmek için Jimmy ile beraber bisiklet sürme konusunda anlaşıyor fakat Jimmy bundan pek memnun değil. Evden çıkın ve Michael’ın arabasına(Obey Tailgater) binin. Aracı Vespucci sahiline doğru sürün. Oraya gittiğinizde araçtan inin bisiklet kiralama standına doğru gidin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
$20 karşılığı herhangi bir bisikleti seçin ve yarışa başlayın. Bisiklet sürme mekaniklerini öğrenmek biraz zaman alabilir fakat oyun size hangi tuşa basmanız gerektiğini gösterecek. Eğer karakteriniz yeteri kadar fit değilse pek te hızlı gidemeyeceksiniz. Bisiklet yolundan sürmeye devam edin ve iskelenin sonuna ulaşarak yarışı bitirin. Burada Jimmy, Tracey’in iskelenin karşısındaki yatta olduğunu söyleyecek.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
İskelenin kenarına doğru koşun ve oyunun size belirttiği tuşa basın. Bu şekilde denize güzel bir şekilde dalış yapacaksınız. Michael dibe batacak fakat olabildiğince çabuk onu su üstüne çıkartıp yata doğru yüzmelisiniz. Yata ulaştığınızda, oraya tırmanın ve bir ara sahne daha izleyin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Şimdi ise yeniden bir kovalama sahnesiyle karşı karşıyayız. Jet ski(Speedophile Seashark) kontrolünüze verilmiş olacak. Tracey’in size gösterdiği tünele doğru sürün ve kovalama sırasında elinizi asla gaz tuşundan çekmeyin. Eğer sıkı dönüşler yapacaksanız oyunun size gösterdiği tuşa basmalısınız.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Tünel boyunca ilerleyin ve başka yolları takip ederek zaman harcamayın. Arkanızdaki Jet skiler peşinizi bırakacaklar fakat üzerinizde silah varsa onları vurmayı da deneyebilirsiniz. Buradan sonra geriye sadece Jimmy’nin bulunduğu yere gitmek kalıyor. Okyanusa doğru açılın ve kuzeye sürün. Gösterilen bölgede Jet Ski ile birlikte durun ve Tracey’in Jimmy ile tartışmasını izleyin. Böylece görevi bitirmiş olacaksınız.
Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:
– Fastest Speed – Jetski ile en yüksek hıza ulaş.
– Stabilizer – Bisikletten düşme.
– Faster Than Fish – 1 dakikada yata yüz.

Friend Request
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Martin Madrazo’ya olan borcumuzu kapatmak için Michael’ın eski dostu olan Lester’a gidiyorsunuz. Lester’ın evi Los Santos’un güneydoğusunda bulunuyor. Tam olarak El Burro Heights bölgesinde. Oraya gittiğinizde aracınızı evin önüne park edin ve girişe giderek Michael’ın eski dostu Lester’ın kapıyı açmasını bekleyin ve Lester’la görüşün. Lester sizden Lifeinvader şirketinin sahibi Jay Norris’ten bir intikam almanızı isteyecek.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
İlk olarak Michael’ın kendini Norris’in şirketinin çalışanlarından biriymiş gibi göstermesi için kıyafet almalısınız. Bunun için Vinewood bölgesinde şehrin kuzey kısmında olan Suburban kıyafetçi dükkanına gitmelisiniz. Dükkana girin, kasiyer ile konuşun ve oyunun önerdiği kıyafetlerden satın alın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Dükkandan çıkın ve aracınıza binip, Rockford Hills’te bulunan Lifeinvader şirketinin merkez binasına gidin. Binanın yanına park edin ve girişe doğru ilerleyin. Burada içeri giriş yolunu havalı hale getiren bir ara sahne izleyeceksiniz. İçeri girdiğinizde Michael’ın binada tanıştığı programcıyı takip edin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Şimdi, komik bir mini-game oynayacaksınız. Sinir bozucu pop-upları, sağ üstte bulunan X butonuna basarak kapatmaya başlayın. Ekranı temizlediğinizde hemen AntEater Antivirus ikonuna tıklayın. Bilgisayarı tarayın ve tüm virüsleri yok edin.
[align=center][size=small]Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. [url=http://i.imgur.com/kg6kjpe.jpg][color=#008abc][font=Arial, Verdana][img]http://i.imgur.com/kg6kjpe.
2yzfloz.jpg
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE! ADMİN ADAYI-CO ADMİN


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fahrenheit (Indigo Prophecy) -Tam Çözüm Thekinq 0 273 02-08-2015, Saat: 13:36
Son Yorum: Thekinq
  Bloodborne - Tam Çözüm Bölüm 3 (Kana Susamış Canavar) Thekinq 0 290 31-07-2015, Saat: 12:14
Son Yorum: Thekinq
  Bloodborne - Tam Çözüm Bölüm 2 (Peder Gascoigne) Thekinq 0 246 31-07-2015, Saat: 12:13
Son Yorum: Thekinq

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri:MCTR MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Desing and Coding By Mustafa SEVİM