Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Üye Ol
Yeni Tema ! Yeni temamız forumumuza hayırlı olsun.Bu konuda fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitman:blood Money Tam çözüm
#1
Bölüm 1 : DEATH OF A SHOWMAN

Video'nun ardindan kendimizi küçük bir limanda buluyoruz. Bu alistirma bölümünde hedefimiz “Joseph Clarence” (Mr Swing King olarak biliniyor). Hemen soldan yukari tirmanin ve dümdüz ana kapiya ilerleyin, siz ilerlerken eski oyunlardan hatirlayacagimiz kadin “Diana” yine size görevinizi anlatacak. Ana kapiya vardiginizda korumayi bekleyin. Kapi açilinca geçin ve soldaki kapidan girin, pencerenin disinda iki koruma muhabbet ediyor o ikisini öldürün.Sonra “THEATER” tablasinin solundaki kapidan geçin. Içeride bir gangster var, arkasindan yavasça yaklasin sizi fark edemeyecek, inventory'den ulasabileceginiz “fiber wire” esyaniz var, bunu kullanarak adami öldürün. Hemen sagda kirmizi izgaralar göreceksiniz oradan tirmanin ve karsidaki balkona geçin. Soldaki kapinin arkasinda iki adam var ikisini öldürün cesetlerden birini “E” tusuyla tasiyarak odanin sonundaki sandiga, digerini sandigin solundaki derin dondurucuya atin. Sonra odadaki dolaba gizlenin, odaya bir adam girecek adamin arkasini dönmesini bekleyin ve çikip fiber wire ile öldürün. Adamin kiyafetlerini giyin ve geçis kartini alin. Adamin geldigi kapidan geçin ve düz devam edin. Solda açik bir yer göreceksiniz oradaki kutunun üstünden silahi alin ve sagdaki küçük yesil plastik kutunun içine gizleyin ve kutuyu alin. Oradan çikin sola devam edin koruma üstünüzü arayacak bekleyin ve sonra odaya girin. Kutuyu birakin içinden silahinizi alin ve asansörün üstüne atlayin ama asagi atlamayin. Inventory'den fiber wire aletinizi seçin ve “E” ye basin, asagidaki adam ölecek. Asagi atlayin ve ileride görünen elektrik kutusunu açip elektrikleri kesin. Isiklar sönünce düz devam edin ve tuvalete girin oradaki adamin silahini lavabonun üzerinden alin ve adamin arkasina geçip onu “E” ile yakalayip kalkan gibi kullanin, ilerideki odayi temizleyin. Merdivenlerden tirmanin orada bir sniper çantasi var, alin ve inventoryden çantayi seçerek açin. Disarida üç gangster var, sniper i “X” ile yakin çekime alin, adamlardan biri evin çatisinda, biri dönme dolabin orada, digeri ise asagida geziniyor. Bu üçü ölünce sniperi birakin odadan çikin ve sagdan disari çikin. Borudan asagiya inin, “Office” kapisina dogru ilerleyin ve içeri girin. Içeride önünüzdeki kutudan zehirleri alin ve üst kata çikin duvarin arkasindan iki kisinin konusmasinin bitmesini bekleyin. Kiz içeri girecek, adam pencereden bakacak. Adami öldürüp pencereden atin. Odaya girin ve zehiri masanin üstündeki içkiye enjekte edin ve hemen dolaba gizlenin kiz gelecek ve içkiyi içecek, sizde Mr Swing King'in odasina gireceksiniz orada baseball sopasi, çekiç gibi aletler var seçim sizin. Adami öldürünce pencereden çikin ve biraz ilerideki iki parçadan olusan bombayi alin. Yola devam edin ilerideki pencereden girin ve bombayi çikrigin oraya yerlestirin sonra dogru zamanda patlatin. Asagiya inip EXIT den çikin ve böylece alistirma bölümünü tamamlayin.

Bölüm 2 : A VINTAGE YEAR

Hedefimiz Don Fernando Delgado ve oglu Manuel Delgado'yu öldürmek. Bu bölüm sadece bu ikisini sessizce öldürerek tamamlanabiliyor. Önce haritanin sol alt kösesindeki ünleme gidecegiz, iki yol var. Oraya vardiginizda kutular göreceksiniz duvari asmak için tirmanin ve arkadaki bahçeye atlayin dikkatli olun ileride solda bir koruma kestiriyor o uyanmamali. Kosarak eve ilerleyin kapinin solunda kalan su borusundan balkona tirmanin içeri girin ve kapiyi kapatin. Odada iki kapi var soldakine girin ve merdivenlerden inin. Asagidaki kapinin kilidini “E” ile picklock'layin. Içeride uyuyan korumanin ayaklarinin dibinde kiyafetler var bu kiyafetler sayesinde her yerde dolasabilirsiniz kimse bir sey diyemez. Sagdaki kapidan çikin hedefiniz üst katta violin çaliyor. Bir üst katta en sondaki kapiyi koruma size sirtini dönmüsken picklock ile açin ve hedefinize ilerleyin. Arkasindan yaklasin fiber wire ile öldürüp balkondan atin. Haritanizi açin bir ünlem göreceksiniz oraya gidin ve açik pencereden çikin asagiya atlayin kamyondan tirmanin ve egilerek çatidaki delikten içeri atlayin ve disari çikin ikinci hedefiniz parti alani ve evin en karanlik isler yapilan kisimi arasinda gidip geliyor takip edin sessiz bir koridorda öldürün cesedi odasindaki sandiga gizleyin. Oradan asansör simgesine ilerleyin asansörü çagirin ve hangara inin oradaki uçakla kaçin.NOT: Eger her bölümün sonunda takim elbisenizi almadan dönerseniz paranizdan çok az bir miktar kesilir.

Bonus olarak bride (rüsvet) kazanacaksiniz bu ne ise yarar? Mesela ortadakini seçip polis sefine rüsvet verirseniz, yerel polis sizi biraz görmezden gelebiliyor ve NOTORITY(kötü söhret) dereceniz düsürüyor. Bölümü sessiz tamamladiginizdan paraniz eksilmeyecek daha çok para alacaksiniz.Bu paralarla silahlariniza ek parçalar alabilir veya yeni ekipmanlar satin alabilirsiniz bu parçalar giderek açiliyor.Benim tavsiyem simdilik silahiniza (silverballer) upgrade kismindan daha sessiz kursunlar ve susturucu alin.

Bölüm 3 : CURTAINS DOWN

Hedeflerimiz Alvaro D'Alvade ve Richard Delahunt'u öldürmek. Hemen girisin solunda bulunan kulübede bir polis var içine girmeyin, sadece polisle konusun size ceketinizi verecek 47 içinden silah alip ceketi geri verecek. Sonra bir isçi kiyafetine ihtiyaciniz olacak, bunu sagdaki yesil kiyafetli isçi tuvalete gittiginde alabilirsiniz almazsaniz isiniz biraz zor olur fakat silent assasian olursunuz. Sonra kulübenin solunda arada kalan bir kapi var “personal only” yaziyor kapida, oradan ilerleyin. Büyük kapidan geçin uzun koridorun sonundaki kapiya gidin orada isiklari kapatin ve kapiyi “pick lock” ile açin devam edin. Köseyi döndügünüzde soldaki 3. kapi isçilerin içecek içtigi yerdeki yesil isikli kapidan girin. Devam edin ve üst kata çikin. Orada büyük bir kapi var sahnenin orada oradan girip üste tirmanin ve kurmaniz gereken yere bombayi kurun ama isçilere dikkat edin bomba elinizdeyken görmesinler. Tekrar asagiya inin içeride kimse yokken gümüs yildiz sembollü kapidan girin içerideki dolaba gizlenip opera pratiginin bitmesini bekleyin. Adam içeri girip biraz rolüne çalisacak, tabancayi masanin üstüne birakip odadan banyoya geçecek. Dolaptan çikin, kuru siki silahi alin yerine gerçek olanini koyun ve odadan çikin. Oyunu seyredebileceginiz issiz bir yere gidin fakat sahneye yakin olsun yoksa bombanizin alicisi çalismaz. Bekleyin son sahnede ilk hedefiniz gerçekten vurulacak ve bu fark edildiginde yakin arkadasi yani ikinci hedefiniz sahneye gelecek sizde bombayi patlatip platformu üstüne düsürün. Iki hedefiniz öldü “suit” inizi alin ve oradan ayrilin.

Bölüm 4 : FLATLINE

Göreviniz bir CIA ajani olan Ajan Smith'i bulmak. Baslangiçta yoldan ilerleyin ve yolun solunda balkonda bir adam sigara içiyor ve arkasinda kirmizi bir kart var. Adama fark ettirmeden karti almalisiniz. Karti alinca yola devam edin ana kapidan girin. Ilerideki giriste solda bir hemsire var ona karti verin. Size elbiselerinizi degismenizi söyleyecek ve kabini gösterecek, simdi eger yaninizda bir silah varsa birakin (tabanca türü) ve elbiseleri giyin. Polisin yanindaki kapiya yönelin, polis üzerinizi arayacak ve geçeceksiniz. Giris kapisinin hemen sagindan yukari çikin ve açik olan kapidan girip terapist elbisesini giyin. Haritada bir power switch amblemi var ona ilerleyin. Orada bir sigorta var kapatin ve hemen soldaki çöp konteynirinin arkasina geçin, polis sigortayla ugrasirsan gizlice içeri girin. Masanin üstünden kartlari alin ve odadaki metal kapilari açin ve ilerleyin. Hemen önünüzdeki ofisin penceresinden içeri girin ve hemen soldaki anahtarlari alin. Ofisin karsi tarafina geçin içi içecek dolu bir kupa var içine zehir bosaltin ve ofisten çikip biraz uzaktan seyredin. Devriye gezen adam zehirli içecegi içecek ve arkadasi bir müddet sonra onu cesedi alacak ve baska bir yere götürecek yada bunun yerine isiklari söndürüp asagiya inin hangisi kolay geliyorsa. Bu sirada ofisten asagiya inip ajanin odasini bulun, haritada beyaz olarak belirtiliyor. Ajan Smithle konusun adami sag olarak çikaramayacaginizdan geçici bir süre insan kalbini durduran ilaçtan verin. Üç yeni hedefiniz var bunlar klinikte dolasiyor haritadan bulabilirsiniz. Üçünü de sessizce öldüreceksiniz. Birini içkisine zehir katarak öldürebilirsiniz. Digeri spor alaninda halter çalisirken halteri üzerine atabilirsiniz. Digeri sizi doktor sanip ofisinize çikacak orada öldürebilirsiniz. Sonra en basa dönün Smith orada garajda onu da alip exit e ilerleyin.

Bölüm 5 : A NEW LIFE

Önünüzdeki yoldan devam edin, solda sari bir araba var ve arkasinda da pastalar, bir kutu pastayi alin ve kimsenin görmedigi bir yerlerde içine zehir bosaltin. Sonra pastayi sari arabanin karsisinda park eden beyanin kapisina ulastirin ve arka kasanin kapisini çalin adam pastayi alacak ve yedigi son sey pasta olacak. Içeri girin masalardaki malzemeleri alin ve FBI ajaninin kiyafetlerini giyin. Sari arabanin arkasinda kalan bir power switch var onu bozun ve arkadan içeri girin. Hedefinizin yanindaki koruma elektriklere bakmaya gelecek ve hedefiniz yalniz kalacak hedefinizi öldürün ve cesedi televizyonunun karsisindaki küçük odaya getirin. Kapi deliginden bakabilirsiniz kötü zamanlama yaparsaniz ajanlar cesedi görür. Hemen soldaki kapidan ilerleyin ve mutfagin altina inin. Hemen orada solda bir sise var alin ve disariya havuzun oraya gidin, orada bir mangal var. Siseyi o mangala bosaltin uzaktan olan biteni seyredin. Kiz ölünce mücevherini alin ve bölümü bitirin.

Bölüm 6 : MURDER OF CROWS

Bölüme bir otelde basliyoruz, önce tüm barlara rahatça girebilmek için bir garson kiyafetine ihtiyaciniz olacak. Ana kapidan çiktiginizda soldaki yere gidin oradaki balkona bir boru yardimiyla tirmaniliyor tirmanin ve ilerleyin. Içeride bir garson kiyafeti var onu giyin ve ayni yoldan geri dönün.Hedefiniz Salsa Bar da üst barin üst katina çikin orada siyah karga kostümü giymis olan hedefinizi öldürün. Elbiselerini giymeyin sadece çagri cihazini alin, bu adamin sevgilisi olan ikinci hedefiniz salsa barin disinda bulunuyor haritadan görebilirsiniz. Dört yerden girisi olan bir meydan var oraya ugruyor orada öldürüp cesedi çöp konteynirina atabilirsiniz. Gidip ilk adami öldürdügünüz yere ve kiyafetlerinizi degisin. Sonra haritanin solunda kalan old book'a gidin oranin solunda basinda sari kostümlü korumanin bekledigi kapidan girin, üst kata çikin orada üçüncü hedefiniz var ama dikkatli olun odaya bir koruma çikip giriyor yakalanmayin. Adami sessizce öldürün ve cesedi odadaki sandiga koyun. Çikarken içinde mücevher olan çantayi almayi unutmayin (beyaz ve masanin yaninda). Oradan çantayla ayrilin. Dilerseniz gidip takim elbisenizi giyin ve exit'e gidip bölümü bitirin.

Bölüm 7 : YOU BETTER WATCH OUT…

Hedefiniz Büyük gece kulübünün sahibi olan Lorne De Havilland'i ve senatörün oglu Chad Bringham'i öldürmek, sonra da video kaseti almak. Bölümün baslangicinda ileriden sola saga sapin ilerleyin, orada içeride bir koruma kulübede nöbet tutuyor kapiya sessizce yaklasin “CTRL” ile egilip kapi deliginden bakin. Adam içecek almaya gelecek ve arkasini kapiya dönecek o sirada adami öldürün, kiyafetlerini giyin ve cesedi kapinin sagindaki korkuluklardan asagiya atin. Kapinin yaninda lazerleri kapamak için bir tus var, basin ona lazerler kapanacak. Ileride asansör var oradan yukariya çikabilirsiniz. Ilk önce gece kulübünün barina ulasin. Orada barmenle konusun size afrodizyak verecek, alin bir de hazir oradayken “staff only” yazan kapidan mutfaga gidin ve bir sucuk alin isinize yarayacak. Simdi barin karsisindaki kapidan çikin bir havuzda 3-4 kiz ve bir erkek var, o adam hedefiniz. Kizi sürekli reddediyor sizde adam yeni içki istediginde içkisine afrodizyak katacaksiniz ve beraber içeri gidecekler. Onlari takip edin bir odaya girecekler. Yoldaki esmer kisa saçli kiza dikkat edin eger onunla odasina girerseniz size yaklasip sizi öldürür ondan erken davranmalisiniz. Çiftin disari çikmasini bekleyin ve hedefinizin pesinden gidin. Bir balkona gelecek ve sigara içecek, oradan asagiya itin adami. Sonra tekrar yukari çikin. Simdi daha üst kata çikmalisiniz. “Staff only” tabelasinin oldugu merdivenlerden tirmanin orada haritayi açin, yildiz simgesine ilerleyin içeride iki koruma var biri disari çikip, içeri giriyor. Odada tek koruma kaldiginda isiklari kapatarak kapinin kilidini kirin ve üste çikin. Kapi deliklerinden bakarak ilerleyin. Zorluk çekerseniz siyah giysili bodyguard'larin kiyafetlerinden alin.Haritada soldaki ünleme ilerleyin. O odada aradiginiz video kaset var onu fark ettirmeden alin. O katta bir balkon var hedefiniz küçük köpegiyle o balkona ugruyor, sucugu köpege atin ve adami balkondan itin. Sonra exit'e gitmek için teras katina çikin ve bölümü bitirin.

Bölüm 8 : DEATH ON THE MISSISSIPPI

Göreviniz Skip Muldoon'u ve ismi yazili 6 gangsteri öldürmek ve de Skip'in kasasindaki resimleri almak. Bölüm bir gemide geçiyor. Hemen önünüzdeki merdivenlerden çikin. Kapidan girmeyin soldaki uzun koridordan geminin kenarindan ilerleyin. Yolun sonunda demir bir platform var, platforma geçin oradan karsiya atlayip ilerleyin bir sonunda bir koruma göreceksiniz onu asagiya itin ama dikkat edin diger bir koruma daha var. Içeriye girdiginizde beyaz gömlekli bir garson bulacaksiniz odaya bir kartla odaya girip çikiyor onun pesinden girin ve odadaki dolaba gizlenin adam disari çikinca dolaptan çikin ve içkisine zehir enjekte edin. Tekrar dolaba girip adami bekleyin ve adam içkisini içip ölünce kiyafetlerini ve her odanin kapisini açabilen kartini alin. Cesedi küçük odaya tasiyin ve oradan çikin. Hemen ilerde solda bir kapi var. Kartla içeri girin içeriden V.I..P kartini alin ve odadaki smokini giyin. En bastaki büyük kapilara dönün büyük salondan geçin, iki korumanin oldugu kapidan artik geçebilirsiniz vip kartiniz var. Yola devam edin sagda “staff only” yazan kapidan geçin orada dolabin yaninda garson kiyafetleri var giyin onlari ve hemen yandaki “private” yazili kapidan girin. Oradaki garson size pastayi patrona getirmenizi söyleyecek. Beyaz pastayi alin soldaki kapidan çikin. Pastaya gizlice zehir enjekte ettikten sonra yukari çikin. Korumanin bekledigi kapidan geçeceksiniz fakat aranacaksiniz. Kapidan geçince sisman Skip'in odasina gidin pastayi masanin üzerine birakin. Adam onu yiyip ölecek. Haritada ünlemle belirtilen yerde yesil bir kasa var ve o kasada aradiginiz resimler bulunuyor. Resimleri aldiktan sonra haritayi açin öldürmeniz gereken 6 gangsterden üçü burada zaten bu üçünü sessizce öldürün. Dördüncüsü hemen merdivenlerden indikten sonraki koridorda geziniyor onu asagi itin. Diger ikisinden biri koridordan girilen odalarin birinde hartadan rahatça bulabilirsiniz. Sonuncusuda en altta makine dairesinin oralarda geziniz sonuncu kurbaninizi da öldürüdüp exit'e dogru ilerleyin.

Bölüm 9 : …TILL DEATH DO US PART

Bu bölümde göreviniz Skip Muldoonun oglu Buddy'yi ve John Leblanc'i (Puppy) öldürmek. Önce bahçedeki parti alanina gitmelisiniz. Orada kusan bir sarhos var karsisindaki eski kulübeye girecek ve orada uyuyacak. Üzerinden parti davetini alin öldürmenize gerek yok. Iki korumanin bekledigi ana kapidan geçin, davetiniz oldugundan bir sey demezler. Ileride solda “washrooms” tabelasi olan kapidan geçin oradaki açik pencereden disari çikin ama korumalara görünmeyin. Sola dönüp ilerleyin ileride bir kulübe daha var ve onunda açik bir cami var içeride bir koruma geziniyor onun arkasindan çikin ve iki kapidan solda olani tercih edin. Ilerlediginizde küçük bir mezarliga geleceksiniz. Leblanc buraya ugruyor sürekli orada onu öldürün ve ayni yoldan dönün. Ikinci hedefiniz bahçedeki kalabaligin yanindan eve girip çikiyor, takip edin ve uygun zamanda öldürün. Sonra en basa dönün exit yazisina gidin ve bölümü bitirin.

Bölüm 10 : A HOUSE OF CARDS

Göreviniz Sheikh Al-Khalifa, Tariq Abdul Lateef ve Hendrik Schmutz'i öldürmek ve de mücevher çantasini çalmak. Bölüm “Shamal hotel” de geçiyor. Önce resepsiyondan odanizin kartini alin ve iki asansörden soldakine girin ve asansörün üstüne tirmanin, orada hedefinizin gelmesini bekleyin Tarik Abdül Latif o asansöre binecek asansör çalisinca fiber wire'i seçip “E” ye basarak adami öldürün ve elmas çantasini alin. Sonra 7. kata kendi odaniza gidin, elmas çantasini oraya birakabilirsiniz ve balkona çikin. Balkondan Schmutz'un odasina gideceksiniz 707 numarali oda orada beyaz bir çanta var. Burada iki seçeneginiz var.

Isterseniz çantaya bomba yerlestirin ve adamin çantayla asagiya seyh ile bulusmaya inmesini bekleyip bombayi patlatin. Veya Schmutz'u öldürüp onun yerine geçin ve görüsmeye katilin ama silahlarinizi birakin üzeriniz aranacak seyhi de orada öldürün seçim sizin. Sonra elmas çantasini biraktiginiz yerden alin ve “casino” katindaki exit'e dogru ilerleyin.

Bölüm 11 : DANCE WITH THE DEVIL

Bölümün baslangicinda kiz size görevi anlatirken bunun son görev oldugunu, tüm ajanlarin öldürüldügünü ve sizin son ajan oldugunuzu söylüyor ve sizi uyariyor. Bu bölümde kirli islere bulasmis bir C.I.A ajanini ve Vana Ketylyn adindaki kadini öldürüp, laptopdan bilgi çalmak gibi üç hedefiniz var. Önce ana kapidan girildiginde bir güvenlik kamerasi var ona yakalanmamak için disaridaki küçük polis kulübesine gizlice girip “videotype “ i çalabilirsiniz. Sonra ana kapidan girip polisle konusun. 47 ondan çantasini isteyecek adam bakmaya gittiginde sizde sagdaki kapidan garaja inebilirsiniz. Orada bir polis memuru devriye geziyor arabalarin arkasina gizlenerek garajin karsisindaki kasasi açik olan ve haritada ünlemle belirtilen kamyona yaklasin kimsenin sizi görmediginden emin olun ve oradaki kiyafetleri giyin. Eger üzerinizde silah varsa burada hemen birakin. Maskeli korumalarin oldugu asansörler var iki taneler sagdakiyle en üst kata çikacaksiniz binmeden önce üzeriniz aranacak. En üst kata vardiginizda hedefinizi haritadan bulun öldürmek için uygun zamanlar var mesela tuvalette öldürebilirsiniz. Adami öldürüp kostümünü giydikten sonra haritanin asagi kisminda ki ünleme gidin genis bir odan ve masada labtop var. Labtob'i kullanin, iki yeni hedefiniz olacak. Biri zaten bulundugunuz odaya geliyor, dolapda bekleyebilirsiniz sonra o kizi öldürün ve tekrar asansöre dönün ve garaja inin. Orada ikinci asansöre binebilirsiniz, bu asansör sizi bodrum katina indirecek. Orada diger iki hedefiniz var biri bardaki kirmizili adam onunla konusun. O sizin 47 oldugunuzu bilen 2. sinif bir klon ve sizi düelloya davet edecek. Onu takip edin ve dünyadaki en iyi ajan ile en iyi ikinci ajanin mücadelesine tanik olun. Orada masanin üstünde biraz silah var adami onlarla öldürebilirsiniz. Adam ölünce üzerinden anahtarlari alin ve oradan çikip ikinci hedefinize yönelin. Ikinci hedefinizin de yalniz kaldigi yerler var. Onu da sessizce öldürün ve garajda ki EXIT'e gidip oyunu bitirin

Bölüm 12 : AMENDMENT XXV

Bu bölüm beyaz sarayda geçiyor. Videodan anladiginiz gibi beyaz saraya bir suikast düzenleniyor bunun arkasinda bir önceki bölümde öldürdügünüz “Franchaise” adli klon sirketinin parmagi var. Burada bu klonlardan Mark Pachezzi III ‘ü ve Daniel Morris'i öldüreceksiniz. Size “FLATLINE” görevinde kurtardiginiz ajan yardim edecek. Beyaz sarayda siki güvenlik var bu nedenle üzerinizde silah varsa disarida birakin. Disariya bomba kurun,ne fazla uzak olsun,ne fazla yakin. Içeri girip bombayi patlatin, kargasa olusacak sagdaki kapidan girin ve oradan soldaki kapidan geçin bir garson bulacaksiniz banyoda. Sessizce garsonun çikarmis oldugu kiyafetleri giyin ve oradan çikin sagdan uzun bir koridora çikacaksiniz, orada çatiya çikmaniz için merdiven var. Çatiya çiktiginizda demir bir platformun üstünde merdiven var oradan tirmanin ama tamamen degil iki isçinin odayi terk etmesini bekleyin. Haritada ki ünlem isaretine bakin orada isçi kiyafetleri var. Onlari giyin ve geri dönün hedefinizi takip edin bahçeye çikacak bahçede birde koruma var ikisinide sessizce öldürün ve cesetleri kösedeki agaçlarin arkasina getirin korumanin kiyafetlerini giyin ve kartini allin. Orada kartla giris yapilan bir kapi var oradan geçin ve oval ofise ilerleyin. Oval ofiste aradiginiz klonu bulacaksiniz ve kovalamaca baslayacak. Adam çatiya çikacak sizde oraya gidin fakat dikkatli adam biraz disli. Adami öldürdükten sonra en basa dönüp demir parmaklikli kapidan çikin.

SON : REQUIEM

Hitman Blood Money nin müthis sonunu izleyin
En sonunda Diana'nın bizi aslında öldürmediğini, sadece "FLATLINE" görevinde kullandığımız insanı geçici bir süre ölü gibi gösteren zehirden yaptığını öğreneceksiniz ..... credits akarken 47 yi kaldırmak için yön tuşlarına hızlıca basın ve tüm adamları temizleyin


Alıntıdır
2yzfloz.jpg
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE! ADMİN ADAYI-CO ADMİN


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Final Fantasy II Tam Çözüm Thekinq 0 135 22-07-2015, Saat: 16:26
Son Yorum: Thekinq
  NBA Live 07 Tam Çözüm Thekinq 0 154 22-07-2015, Saat: 16:25
Son Yorum: Thekinq
  Divine Divinity [ Türkçe Tam Çözüm ] Thekinq 0 161 22-07-2015, Saat: 16:24
Son Yorum: Thekinq

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri:MCTR MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Desing and Coding By Mustafa SEVİM