Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Üye Ol
Yeni Tema ! Yeni temamız forumumuza hayırlı olsun.Bu konuda fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul Emniyet Müdürlüğü: Yarın Taksim'e Çıkan Yollar Kapalı
#1
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gezi parkı eylemlerinin yıl dönümü nedeniyle Taksim'e çıkan çok sayıda sokak, cadde ve kritik noktanın yarın trafiğe kapatılacağını açıkladı.
istanbul-emniyet-mudurlugu-yarin-taksim-...8017_o.jpg


Saraçhane Parkı Ve Çevresinde Gerektiğinde Trafiğe Kapatılacak Yollar
-Fevzipaşa Caddesi
-Macar Kardeşler Caddesi
-Atatürk Bulvarı
Saraçhane Ve Çevre Tedbirleri İçinde Kullanılabilecek Alternatif Caddeler
-Abdülezelpaşa Caddesi
-Kadir Has Caddesi
-Ragıp Gümüşpala Caddesi
-Haliç Caddesi
-Şehzadebaşı Caddesi

Beyazıt Meydanı Ve Çevresinde Gerektiğinde Trafiğe Kapatılacak Yollar

-Ordu Caddesi

Beyazıt Meydan Ve Çevresinde Kullanılabilecek Alternatif Caddeler

-Vatan Caddesi
-Millet Caddesi
-Türkeli Caddesi
-Koska Caddesi
-Hayriye Tüccarı Caddesi

Saraçhane Parkı Ve Çevresinde Gerektiğinde Trafiğe Kapatılacak Yollar Ve Alternatif Güzergahlar

-Fevzipaşa Caddesi, Kıztaşı Caddesi Kavşağı (Edirnekapı istikametinden gelen akım Kıztaşı Caddesi istikametine yönlendirilecek.)
-Horhor Caddesi Medical Park önü (Macar Kardeşler Caddesine akım gönderilmeyecek.)
-Atatürk Bulvarı Unkapanı Köprüsü (Balat'tan gelen akım Sirkeci istikametine yönlendirilecek.)

-Kemer ışıklar (aradan çıkan araçlar Macar Kardeşler Caddesi istikametine gönderilmeyecek.)
-Unkapanı Köprüsü Şişhane istikametinden gelen akım Balat ve Sirkeci istikametine yönlendirilecek.
-Gazi Mustafa Kemal Paşa Caddesinden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Bulvarına gelen akım Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tünel girişinden kesilerek Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine yönlendirilecek.
-Millet Caddesi Ender Mağazası karşısı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Bulvarına akım verilmeyecek.
-İSKİ ışıklar Aksaray Varyant girişi akım, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine verilecek. (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bulvarına akım gönderilmeyecek.)
-Ordu Caddesinden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Caddesine giriş yanyol girişi kapatılacak. (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Bulvarına akım verilmeyecek.)
-Şehzadebaşı Caddesinden gelen akım Gençtürk Caddesine yönlendirilecek.
-Atatürk Bulvarı Hacı Kadın Caddesi katılım (akım Hacı Kadın Caddesine yönlendirilecek.)
-Ordu Caddesinden gelen akım Koska Caddesine yönlendirlecek.
-Çarşıkapı Meydandan gelen akım Tiyatro Caddesine yönlendirilecek.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Ortaklar Kavşağından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine kapatılacak, trafik akımı Ortaklar Caddesinden Esentepe istikametine yönlendirilecek.
-Şişli Bomonti Tüneli Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine kapatılacak, trafik akımı Akar Caddesinden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Piyale Paşa Bulvarına yönlendirilecek.
-Şişli Kuştepe kavşağından, Geçit Sokak istikametine gitmek isteyen akım, Kuştepe Kavşağından kapatılacak trafik Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine yönlendirilecek.
-Çağlayan Hürriyettepe Kavşağından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine gitmek isteyen akım Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Tepe Kavşağından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine yönlendirilecek.
-Akar Caddesi istikametinden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Tepe Kavşağında gelen akım, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Tepe Kavşağından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine yönlendirilecek.
-Darülaceze istikametinden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine gitmek isteyen akım Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Kavşağından kapatılacak Odesa Bulvarına yönlendirilecek.
-Piyalepaşa Bulvarından gelen akım Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine kapatılacak, Sadabat Viyadüğü istikametine yönlendirilecek.
-Piyalepaşa Bulvarından Dolapdere istikametine gelen akım Dolapdere KavşağındanLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Yedikuyular istikametine kapatılacak, trafik Dolapdere Kavşağından Piyalepaşa Bulvarından geri yönlendirilecek.
-Kasımpaşa Tuz Ambarı ışıklardan Şişhane Tarlabaşı Bulvarı istikametine kapatılacak, trafik Tuz Ambarı ışıklardan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine yönlendirilecek.
-Unkapanı Köprüsünden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine giden akım köprüye girmeden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Abdülezelpaşa Caddesine yönlendirilecek.
-Sirkeciden Galataköprüsü Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine gelmek isteyen akım kapatılacak, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Caddesine yönlendirilecek.
-Ortaköyden Çırağan Caddesi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine gitmek isteyen akım Ortaköyden kapatılacak Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine yönlendirilecek.
-Beşiktaş Eski Yıldız Caddesi, Barbaros Bulvarı, ara sokaklardan çıkan akım Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.istikametine yönlendirilecek.
-Nişantaşı Kavşağı Rumeli Caddesi istikameti kapatılacak, Nişantaşı Kavşağından Fulya istikametine yönlendirilecek.
-Teşvikiye Hüsrev Gerede Caddesi istikameti kapatılacak, Nişantaşı Kavşağı istikametine yönlendirilecek.
-Ihlamur Kavşağından Şair Nedim Caddesi istikameti kapatılacak, Ihlamur Kavşağından Fulya istikametine yönlendirilecek.
-Kadırgalar Caddesi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Küçük Çiftlik Caddesi istikameti kapatılacak, trafik akımı Bomonti Tünel istikametine yönlendirilecek.
-Barbaros Bulvarı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine Balmumcu Kavşağına kapatılacak, Balmumcu Kavşağından Levent istikametine yönlendirilecek.
-Boğaziçi Köprüsü Kuzey istikametine geliş (Sait Çiftçi) Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ayrımından kapatılacak Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. istikametine yönlendirilecek.
-İhtiyaç halinde E-5 Kuzey yol Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ayrımı kapatılacak, alternatif Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.istikametine yönlendirilecek.
-E-5 Güney yol Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ayrımı ihtiyaç halinde kapatılacak, trafik akımı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Levent istikametine kapatılacak.
GEZİ'NİN İKİNCİ YILDÖNÜMÜNDE METRO SEFERLERİ KISITLANDI
Gezi Parkı'nın yerine Topçu Kışlası'nın yeniden inşa edilmemesi için başlayıp ülke çapında bir isyana dönüşen Gezi eylemlerinin yıl dönümü olarak kabul edilen 31 Mayıs'ta, Yenikapı-Hacıosmanbey metro hattında Şişhane, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Osmanbey istasyonlarıyla, Kabataş-Taksim füniküler hattı kapatıldı.
İBB'DEN YAPILAN DUYURU ŞÖYLE:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'ne bağlı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Ulaşım tarafından yapılan duyuruda şöyle denildi: "31 Mayıs 2015 Pazar günü 09.00'dan itibaren ikinci bir bildirime kadar M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattında Şişhane, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Osmanbey istasyonlarıyla F1 Kabataş-Taksim füniküler hattı kapalı olacaktır."
#2
Bilgilendirme için teşekkürler
Alttan aldık yeteri kadar.
Bundan sonra herkes EDERİ kadar.


ForumAmca 2.ÜyesiKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PKK, İstanbul'da IŞİD üyesini öldürdü iddiası !!Yeah!! 0 165 23-07-2015, Saat: 12:02
Son Yorum: !!Yeah!!

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri:MCTR MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Desing and Coding By Mustafa SEVİM