Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Üye Ol
Yeni Tema ! Yeni temamız forumumuza hayırlı olsun.Bu konuda fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şampiyonlarımızı Renklendirelim (Chromas Packs)
#1
Riot kısa süre önce “Renk Paketlerini (Chroma)” duyurdu. 590 RP fiyatındaki bu paketler yakında test edilmek üzere PBE’ye kullanıma sunulacak. Şampiyonların temel kostümü ve/veya mevcut kostümleri için üç farklı renk seçeneği içermekte.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Yakında test edilmek üzere kullanıma sunulacak Chroma Paketlerinin detayları ise:
Daha fazla renk istediniz ve League daha renkli oluyor” PBE guncellemesi ile gelecek olan Chroma Paketleri ile LOL’de stil ve tercihlerinizi cok daha detayli ifade edebileceksiniz.
CP_lucian-1024x576.png
Yeni renkler şampiyonların hikayeleri çerçevesinde fantastik alternatifler sunmakta, Chroma Paketleri ile özelleştirdiğiniz şampiyonlar daha “size özgü” bir hal alacak.
Chroma paketleri temelde 3 ayrı renk seçeneğine sahip olacaklar. 590 RP değerinde olan bu paketleri aldığınızda şampiyonların orijinal veya satın alınmış kostümleri altında bulunacak olan bir sekmeden ulaşacaksınız. Bu sekme şampiyon seçimi esnasında görülecek ve 3 renk seçeneğine sahip olacak.
SSS
Chroma Paketleri yeni bir uygulama ve doğal olarak henüz kullanılmadığından sorabileceğiniz soruları tahmin edemiyoruz, ancak ofiste aklımıza gelen birkaç detayı elbette cevapladık. En sevdiğiniz şampiyonların kostümleri ile ilgili League’in bu yeni uygulamasına ait detaylar ise aşağıda yer almakta.
Neden Chroma Paketlerini IP ile satın alamıyor veya oyunda kazanamıyorum ?
Bütün seçenekler ileride bir değişikliğe açık ve masada durmaktalar. Buna Şampiyon Ustalığı ile paketleri elde etmek te dahil. Ancak biz geleneği bozmuyor ve daha önceki bütün görsel ürünler gibi Choroma Paketlerini de RP ile hizmetinize sunmaktayız.

                                Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.                

                                               
         
                                                    
#2
Teşşekürler..
nMJ1q5.gif


Iyi Forumlar


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri:MCTR MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Desing and Coding By Mustafa SEVİM