Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Üye Ol
Yeni Tema ! Yeni temamız forumumuza hayırlı olsun.Bu konuda fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ünlü müze eğlenceli 'caps'lerle gençleri tavladı!
#1
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ’nin en büyük Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. müzesi LACMA (Los Angeles County Museum of Arts), koleksiyonundaki Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. eserleri fotoğraflayarak oluşturduğu eğlenceli içerikleriyle Snapchat’teki gençlere ulaşıp onları sanatla bir araya getirmeye çalışıyor. Antik dönemden çağdaş sanata geniş bir koleksiyona ev sahipliği yapan LACMA, Snapchat’teki takipçi kitlesi gün geçtikçe büyüyor.
Gençler arasında hayli popüler olan video-mesajlaşma uygulaması Snapchat’i kullanmaya başlayan ilk müze olan LACMA, klasik eserlerin fotoğraflarını popüler kültürden göndermelerle paylaşıyor. Müzenin ortalama kullanıcı yaşı 18 olan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. medya platformu Snapchat’te paylaştığı görüntüler 60 binden fazla kişiye ulaşarak Twitter ve Facebook’ta da çokça paylaşıldı.
201507221432_3-LACMA-Split-1.jpg
                                                                                                      "Havalı olmaya çalışma"

LACMA’nın sosyal medya koordinatörü Lucy Redoglia haftada 3 paylaşım yaparak gençleri sanatla bir araya getirmeye çalışıyor. “Popüler kültürden her olay koleksiyonumuzla uyuşmuyor” diyen Redoglia gündemi dikkatlice gözlemleyip hashtagleri takip ettiğini ekliyor. LACMA’nın Facebook ve Twitter takipçileri sabit kalırken Snapchat takipçileri paylaşımlar sayesinde gün geçtikçe artıyor.
1k25NG.gif
XoDA9j.gif


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri:MCTR MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Desing and Coding By Mustafa SEVİM