Clash Of Clans Clash Of Clans - GOBLİN

Frenzy

Teğmen
Katılım
10 Haz 2015
Mesajlar
61
Tepkime puanı
0
Goblinler+ büyük sivri kulakları+ kırmızı gözleri ve kırmızı uçlu küçük burnu olan yaratıklardır. Goblinler+ kahverengi pantolon ve ayakkabılar giyerler. Ayrıca düşmanlardan çalınan kaynakları taşımak için görünüşte+ büyük bir çuvalı vardır. Goblin+ oyunda en hızlı zemin birimidir. Goblinler+ altın iksir ve kara iksir toplayıcıları+ altın iksir ve kara iksir depolarına saldırır. Belirtilen birimler tamamen yok edilmeden diğer birimleri görmezden gelirler+ nede olsa hırsızlar 
Goblinler+ kaynaklara belirtilen hasar puanının iki katı hasar verirler+ bu okçu ve barbarlara göre üç kat daha fazla hasar demektir.Savunma Stratejisi
Duvarların arkasında duran top atarların duvar yıkıcılar için caydırıcı etkisi vardır. Bir çok seviyedeki duvar yıkıcılarını tek vuruşda öldürür. Goblinler bir araya geldiğinde+ grup halinde yapılan dev saldırılarında devlerin canını yakar. İlerleyen seviyelerde açılacak olan sihirbaz kulesini stratejinin bir parçası olarak düşünürsek+ devler top atarla uğraşırken sihirbaz kulesi ile çoklu dev grubunu daha hızlı öldürmek mümkündür.

Saldırı Stratejisi
Goblinler+ toplayıcılar ve depolardaki kaynakları çalmak için mükemmel yaratıklardır. Bu yaratıkların+ saldırı anında önlerini duvar yıkıcı ile açın. Çünkü duvarlara takılan ve yıkmaya çalışan goblinler+ savunmasız duruma gelebilirler. sihirbaz kulesi veya havan topu büyük bir goblin sürüsünü tek vuruşta yok edebilir.
Askeri güçlerinize güveniyorsanız öncelikle diğer askerler ile köyün tüm savunmalarını yok etmeyi deneyin. Savunma düştükten sonra+ ganimeti hızlıca toplamak için goblinlerin tamamını dağıtabilirsiniz.
 
Üst