Clash Of Clans Clash Of Clans - GOLEM

Frenzy

Teğmen
Katılım
10 Haz 2015
Mesajlar
61
Tepkime puanı
0
Golem+ taş yığınından oluşan+ öldürülmesi gerçekten zor olan bir birimdir. Saldırılan köyde x-topu varsa birimi meşgul etmek için önden bir adet golem göndermeniz tüm savunmayı meşgul etmek için yeterlidir. Golem+ aynı zamanda öldüğü zaman ufak golemilatalar ortaya çıkar ve bunlarda savunmayı meşgul etmeye devam eder. 


Savunma Stratejisi
Golemin hasar puanı oldukça yüksek olduğu için+ ilk gönderilen asker birimlerinde olma ihtimali yüksektir. Sonrasında pekka ve devler gönderilir. Cehennem kulesi veya x-topu üçüncü ve dördüncü seviye olmayan bir köyünüz varsa+ elinizden çok fazla birşey gelmez. Savaşın sonu tamamen şansınıza kalmış demektir. Bu gibi saldırılara yenik düşmemek için+ x-topunuzu üçüncü veya dördüncü seviye yapmaya özen gösteriniz.
Hatırlatma: Golemler çok ağır yaratıklar olduklarından dolayı yaylı tuzaklardan etkilenmezler.

Saldırı Stratejisi
Köyü golemle yıkıp geçmeyi planlıyorsanız+ askerinizin yarısını savaşa bıraktıktan sonra golemi savaşa sürmelisiniz. Golem çabuk ölmeyen ve savunmayı çok fazla mesgul eden bir savaşçıdır. Savunma birimleri golem ile oyalanmaya başladığında kalan büyücü+ okçu ve babarları göndererek savunma birimlerini yıkabilirsiniz.
 
Üst