Clash Of Clans Clash of Clans Köy Satışı

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Katılım
7 May 2015
Mesajlar
2,862
Tepkime puanı
16
1. Köy elden satış yapıldığında sorunsuz olur. Gmail ve şifresini verir sana sende girer şifreni ve telefon numaranı kaydedersin sıkıntı olmaz. 
2. Sosyal medya ya da telefon üzerinden sana gmail ve şifreni verdiğinde ise sen karşı tarafın hesabına paypal üzerinden ödeme veya kredi kartı veya havale ile para yatırırsın lakin karşı taraf senden önce ödemeyi yapmanı isteyebilir bu da karşılıklı güvene dayandığından biraz sıkıntılı bir işlem olacaktır.
3. Gmail hesaplarına ait köylerin devrinde karşı taraf oyunu ayponda kullanacaksa kendisine bir kod verilir. Bu şekilde bir devirde söz konusu olur ancak gmail hesabındaki kişi istediği anda kendi hesabıyla oyunu yine oynayabilecektir. Yine aypondaki gamecenter hesabında ki kişi gmail olan bir telefona oyunu devrettiğinde yine kendi gamecenter hesabıyla oyununu oynayabilecektir. Bu yüzden çoğu hesap devirlerinde oynayan kişi "köyüme bir başka kişi bağlanıyor" diye forumlarda konu açmaktadır. Sebebi ise bu bahsettiğim devir işleminin tam ve eksiksiz yapılmamasından kaynaklanıyor.
4. Tam ve eksiksiz bir devir işlemi için Gmail hesabını o kişi ile yüzyüze görüşerek almak en mantıklısı olup, Gmail hesabını aldıktan sonra profildeki bilgileri acilen güncellemek ve hesabı kendi cep numaranıza kaydettirmekle beraber ikincil ve üçüncül eposta adreslerini ve güvenlik sorusunu da değiştirmek en gerekli olan şeylerden olup bunlar üzerinden hesabı satan kişi tekrardan hesabı üzerine alabilme tehlikesini de yok etmiş olacaktır. 
Ayrıca ödemelerin elden yapılması da ayrı bir husus teşkil etmektedir. Çünkü sen hesabı ver ben ödemeyi yaparım veya sen ödemeyi yap ben hesabı vereyim istemleri sıkıntılı bir süreçtir. Ve günümüzde insanların birbirine güveni neredeyse sıfır düzeydedir. Bu yüzden hesap alımlarında yüz yüze olmak. Hesabı kontrol ve değişim gibi süreçlerin tam ve eksiksiz yapılması neticesinde ödemenin yapılması iki taraf içinde en uygun olanı olacaktır.
 
Üst