Clash Of Clans Clash Of Clans | - Pekka

Frenzy

Teğmen
Katılım
10 Haz 2015
Mesajlar
61
Tepkime puanı
0
Oyun içerisinde kendisinden kimsenin ne olduğunu bilinmediğinden hep bahsedilen pekka+ bizce robottur+ öldüğü zaman çıkardığı sesten tutunda testlalara olan dayanıksızlığı+ elektrik ile baş edememesi bizce robot olduğununun bir göstergesidir. Pekka+ oyundaki en son açılan karakterdir ve üretim maliyeti bir hayli yükseltir. 


Savunma Stratejisi
Pekka saldırılarına karşı geliştirilmiş teslaları+ üç set duvar arkasına yerleştirmeniz önerilir. Yedinci seviyede üretmenize izin verilen teslalar+ üçüncü seviyeye kadar yüksetilebilmektedir. Köy binanızı 8. seviyeye çıkarttığınızda teslalarınızı altıncı seviyeye kadar yükseltmenize ve bir adet tesla daha yapmanıza izin verilir. Genelde diğer birimlere daha çok önem verilerek teslalar ikinci plana bırakılır. Bu durumdan dolayı pekka saldırılarına maruz kalan köy sahipleri+ köylerinin nasıl yerle bir olduklarını izlemekle yetinirler. Hatırlatma: Pekkalar yaylı tuzaklardan etkilenmezler.

Saldırı Stratejisi
Pekka ile saldırmak insana mutluluk verir. Sadece birkaç darbe ile birçok birimi yerle bir edebilir+ duvarları aşmak için üç kılıç darbesi yeterdir. Saldırıda+ birkaç alanda birden fazla pekka gönderilmesi tavsiye edilmektedir. Hava savunmasını öncelikli olarak yıkabilmeniz halinde şifacı ile pekkalarınızı iyileştirebilirsiniz.
 
Üst