Fotonot - Anında Kaydet / Play Store'da!

mehmeteq

Çavuş
FOTONOT

Selamlar! Artık emeklerimin meyvelerini küçük küçük yeme vakti geldi gibi :)

Google Play Store'da yayımlamış olduğum ve kayda değer ilk uygulamam olan Fotonot uygulamasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mehmetkonukcu.fotonot

Uygulama biraz basit çaplı olsa da kendimi bir hayli geliştirdiğimi düşünüyorum, bundan sonraki hedeflerimin daha büyük olduğuna emin olabilirsiniz :)

Uygulamanın ekran görüntüleri aşağıda bulunmaktadır, ne işe yaradığını da az çok anlamış olabilirsiniz muhtemelen. Kısaca anlatayım; fotoğraf çekiyorsunuz ve altına fotoğrafla ilgili not giriyorsunuz, ardından anında kaydediyorsunuz.

Uygulamayı indiren, 5 yıldız veren ve yorum yapan herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum ^^

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Fikir fena değil hocam, android telefon kullansaydım kesinlikle indirir 5 yıldızınızı verirdim, insanlar çalışma planı vb. işlerini buraya kayıt edebilir sonrasında bakabilir, pratik. Ayrıca tasarımda güzel olmuş renkler filan hoşuma gitti. Elinize sağlık.

mehmeteq

Çavuş
Fikir fena değil hocam, android telefon kullansaydım kesinlikle indirir 5 yıldızınızı verirdim, insanlar çalışma planı vb. işlerini buraya kayıt edebilir sonrasında bakabilir, pratik. Ayrıca tasarımda güzel olmuş renkler filan hoşuma gitti. Elinize sağlık.
Beğenmenize sevindim hocam 😇 Düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Shelby

New member
Üye
Elimde android bir cihaz olmadığı için deneyimli yemiyorum ama güzel bir atılım. İnşallah daha iyi işler yapmana yardımcı olur.

Tasarım olarak gayet hoş görünüyor.

mehmeteq

Çavuş
Elimde android bir cihaz olmadığı için deneyimli yemiyorum ama güzel bir atılım. İnşallah daha iyi işler yapmana yardımcı olur.

Tasarım olarak gayet hoş görünüyor.
Kesinlikle yardımcı olacağına inanıyorum :) Böyle küçük küçük şeyler yapa yapa kendimi az da olsa geliştiriyorum. Sırada o küçük şeyleri birleştirip büyük bir uygulama yapmakta.