Kitap Özeti Kötü Çocuk

Kim-Jong

Onursal
Onursal
Siyahın içindeki beyaz noktanın başlangıç hikâyesi…

Kayla+ on yedi yaşına girdiğinde+ ilk kez gördüğü babasıyla+ yabancı bir şehre taşınır. Bu yeni şehirde yaşadığı zorluklar karşısında+ hiç beklemediği bir çocuk hep yanında olur. Meriç+ etrafına ördüğü sağlam duvarlar arasında yaşayan+ yalnızlığı seçmiş bir çocuktur. Kayla ilk kez bir erkeğe güvenir. Meriç'in sırlarla dolu hayatı onu düştüğü karanlığın derinliklerinden yukarıya çekerken+ yanlışlar doğru gözükür. Ta ki Kayla+ isminin anlamına yakışır bir şekilde yaşamadığını fark edinceye dek…

Güvendeydim! Güvende olduğuma inanamıyordum ama güvendeydim işte. Bu kolların arasında kimsenin bana zarar veremeyeceğini biliyordum. Sigaranın gömleğine sinen yoğun kokusunu alırken+ hızla uzaklaşan ayak seslerini duydum. Sonunda sadece fırtınanın sesi duyulmaya başladığında+ belimdeki eller dirseklerimi tuttu. Beni kendinden uzaklaştıracağını anlayıp ona sıkıca sarıldım ve tutmakta olduğum gözyaşlarımı serbest bıraktım. Hamlem işe yaradı. Dirseklerimden vazgeçip+ ellerini tekrar belime doladı. "Korkma artık. İyisin+" diye fısıldadı bir