Kitap Özeti Korku Okulu

Kim-Jong

Onursal
Onursal
Katılım
18 May 2015
Mesajlar
1,226
Tepkime puanı
0
Korku Okulu'nu duydunuz mu? Uzun zamandır fobileri ile mücadele eden Madeleine+ Theo+ Lulu ve Garrison da daha önce duymamışlardı+ ta ki bir gün aşağıdaki mektubu alana kadar:

Değerli Öğrenci Adayı+

Korku Okulu'nun yaz okulu programına kabul edildiğinizi bildirir+ sizi kutlarız. Bildiğiniz gibi Korku Okulu+ renkli kişiliği ve sıradışı yöntemleri ile tanınan Bayan Wellington'ın idaresinde çocukların korkularından kurtulmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş+ seçkin ve saygın bir kurumdur. Okulumuzun varlığından haberdar olan az sayıdaki ebeveyn+ doktor+ öğretmen ve mezunumuz; kurumun gizliliğini korumak için büyük çaba sarf etmektedirler. Öğrenci alımı da ancak bu grubun referansı ile gizlilik içinde gerçekleştirilmektedir. Size de Korku Okulu ile ilgili her türlü konuşmayı sadece evleriniz içinde+ televizyon ve musluklar açıkken ve eğer varsa köpeğiniz havlarken yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Dört kafadar bu tuhaf ve gülünç okulun altı haftalık programı boyunca korkularının üstesinden gelebilecekler mi dersiniz? Okurken gülmekten katılacaksınız!
 
Üst