Merhaba :)

Kombaba

Çavuş
Selamlar Herkese,
Forumda yeniyim, Foruma bayağı bir ısındım temasından olsa gerek. :)  Herkese iyi forumlar dilerim.  :rolleyes:

Çavuş
Hoşgeldin hocam, bende eski sayılmam yeni geldim, teması acayip iyi, birde bu forum da o eski forum havasını yaşamak hoşuma gidiyor. İyi forumlar diyelim :) 

Kombaba

Çavuş
onLine' Alıntı:
Hoşgeldin hocam, bende eski sayılmam yeni geldim, teması acayip iyi, birde bu forum da o eski forum havasını yaşamak hoşuma gidiyor. İyi forumlar diyelim :) 
Kesinlikle katılıyorum, sizlerde hoşgeldiniz güzel bir forum ortamı olması dileğiyle :) Memnun oldum :)

Çavuş
Kombaba' Alıntı:
onLine' Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum, sizlerde hoşgeldiniz güzel bir forum ortamı olması dileğiyle :) Memnun oldum :)
Hoşbulduk hocam, bende onu temenni ediyorum, o kadar fazla forum gezdim ki son zamanlarda anlatamam, o eski sıcaklığı arıyorum, eskiden msn olduğu dönemlerde ne kullanırdık forumları. Umarım bu forum hiç bozulmaz  :blush:

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Yeni kişilerin aramıza katılmasından gerçekten mutluluk duyuyoruz, muhteşem bir duygu, umarım aile gibi oluruz, ben forumun ayakta durması için elimden geleni yapıyorum. Bende eski forum havalarını özledim hem. İyi forumlar hocam, aramıza tekrardan hoşgeldiniz.

stron

Yazar
onLine' Alıntı:
Kombaba' Alıntı:
Hoşbulduk hocam, bende onu temenni ediyorum, o kadar fazla forum gezdim ki son zamanlarda anlatamam, o eski sıcaklığı arıyorum, eskiden msn olduğu dönemlerde ne kullanırdık forumları. Umarım bu forum hiç bozulmaz  :blush:

Hocam hoşgeldiniz forumumuza muhabbetli ve hoş zamanlar dilerim. Bende katılıyorum forumun teması ilgi çekici inşallah içeriklerle de bu forum çoğu insana yararlı olur diyelim.

Kombaba

Çavuş
Yorumlar gerçekten çok güzel her yoruma ayrı ayrı katılıyorum. Eski forum ortamlarını bende gerçekten özledim ve bilgisayardaki zamanlarımızın çoğu forumlarda geçiyor. Tekrardan memnun oldum :)