Toplu Öneriler

Diks

General
1-Üst Taraflara TÜRK bayrağı eklenmeli​
2-Nerdeyse tüm popüler forumlarda olduğu gibi bizimde başlangıç yerimiz blog lu olmalıdır mesela​
forumamca.com : Blog  |forumamca.com/forum.php  :forum​
3-Daha önceki önerimde bahsetiğim whos eklenmeli ( mybb olsa bile herkesin inandığı bir şey olmalı bence )​
4-Üye sayısının artırılması için reklamcı rankı yapılmalı işte site tanıtım bölümlerinde veya oyunlarda reklam yapsın​
5-reklam.koddostu.net gibi sistemlerde olmalıyız bu sistem bize avantaj sağlar ​
[img=400x190]http://upload.forumamca.com/upload/210b1c1a-Ekran_Alıntısı.PNG[/img]
6-Yasal Uyarı Eklenmeli benim kendi blogumda var eğer isterseniz mesaja yazabilirim

(özellikle indirme bölümü için lazım olabilir )​
@Dogukan​

@Thekinq​

TORK

Onursal
Onursal
1-Üst Taraflara TÜRK bayrağı eklenmeli
2-Nerdeyse tüm popüler forumlarda olduğu gibi bizimde başlangıç yerimiz blog lu olmalıdır mesela
forumamca.com : Blog |forumamca.com/forum.php :forum
3-Daha önceki önerimde bahsetiğim whos eklenmeli ( mybb olsa bile herkesin inandığı bir şey olmalı bence )
4-Üye sayısının artırılması için reklamcı rankı yapılmalı işte site tanıtım bölümlerinde veya oyunlarda reklam yapsın
5-reklam.koddostu.net gibi sistemlerde olmalıyız bu sistem bize avantaj sağlar

Diks

General
Thekinq' Alıntı:
1-Üst Taraflara TÜRK bayrağı eklenmeli
2-Nerdeyse tüm popüler forumlarda olduğu gibi bizimde başlangıç yerimiz blog lu olmalıdır mesela
forumamca.com : Blog  |forumamca.com/forum.php  :forum
3-Daha önceki önerimde bahsetiğim whos eklenmeli ( mybb olsa bile herkesin inandığı bir şey olmalı bence )
4-Üye sayısının artırılması için reklamcı rankı yapılmalı işte site tanıtım bölümlerinde veya oyunlarda reklam yapsın
5-reklam.koddostu.net gibi sistemlerde olmalıyız bu sistem bize avantaj sağlar
6-Yasal Uyarı Eklenmeli benim kendi blogumda var eğer isterseniz mesaja yazabilirimbence buda eklenmeli

TORK

Onursal
Onursal
6-Yasal Uyarı Eklenmeli Yeşil Işık Yaktım :)

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Önerilerinizi Sonra İnceliyeceğim Cevabımı Vereceğim.