Tyler Rake: Extraction izlenmeli mi?

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Tyler Rake: Extraction filmi izlenmeye değer mi?

Başrolünde Chris Hemşworth'un oynadığı film (yazdığım tarihe göre) geçtiğimiz hafta yayınlandı. Film'de Chris hayattan bezmiş ve sevdiklerini kaybetmiş bir paralı askeri oynamakta, aldığı görevde mükemmel aksiyonlara girecek. Ben herşeyden çok yönetimlerin perfomansını beğendim, bir kamera ve aksiyon sahneleri hiç böyle iyi çekilemezdi. Filmi ve özellikle aksiyon sahnelerini izlerken ağzım açık kaldı, kısaca Netflix bu işi yapmış dedim.

Film çıkış tarihi: 24 Nisan 2020
Film süresi: 117 Dakika

Devam filmi: (ilk film)
IMDb puanı: 6,8/10 (02.05.2020)
Yapım bütçesi: belirtmemis
Gişe hasılatı: belirtilmemis

etflix Özel

Filmden sahneler:

Fragman:

Siz neler düşünüyorsunuz film hakkında?

Son düzenleme:

stron

Yazar
Hocam 2 gün önce seyrettim gerçek anlamda izlerken zevk aldım. Ben ayrıca çekim tekniklerine hayran kaldım bir aksiyon sahnesinde kamera hiç kesilmeden (yani ekleme yapılmadan) 2 3 dakika resmen sahnenin içine giriyorsunuz. Tekrar tekrar izleyebileceğim filmler listeme ekledim diyebilirim. İzlemeyenler için de kesinlikle öneririm.

o2m

New member
Üye
Bende dün izledim, sadece efsane diyebilirim.

Sphyex

Moderator
Moderatör
Hocam senle birlikte izledik film gerçekten güzeldi yani ilk 3 filmim arasına girer bu film.
Eline sağlık bu arada.Çok bir şey demeye gerek yok izlenmeli bence.

Çavuş
Konusu bile forumda trendlere girmiş. Bende geçenlerde izledim, efsane bir film. Tavsiye ediyorum.

Kombaba

Çavuş
Bende yaklaşık bir hafta önce izledim, film gayet akıcı ve aksiyon sahneleri çok efsane çekilmiş ve çok hareketli bir film, tavsiye ederim aksiyon severlere.

SuriyeliKezban

New member
Üye
Film gerçekten çok güzel tavsiye ederim herkese kesinlikle izlenmeli bence.