Ubisoft'tan Yeni Assasins Creed Oyunu Assassin's Creed Valhala Resmi Tanıtımı Çıktı!!

stron

Yazar
Uzun zamandır Ubisoft'un viking temalı yeni bir Assassin's Creed oyunu çıkaracağını bekliyorduk ve bu oyun Assassin's Creed Valhala olarak 30 Nisanda tanıtım videosuyla resmi şekilde duyuruldu. Aslında bu resmi tanıtım E3 2020 fuarında bir çok büyük oyun gibi tanıtılması bekleniyordu fakat COVİD-19 yüzünden iptal edilmesiyle Ubisoft internetten tanıtmayı tercih etti.

Assassin's Creed Valhala türkçe alt yazılı bir şekilde Ubisoft Türkiye hesaplarından yayınlandı. Aslında bu da bize artık Ubisoft'un Türkiye piyasasında da Türkçe içeriklerle aktif olmak istediğini gösteriyor. Tabi şimdi gönülden de istesek şu anlık Türkçe dil desteği çıkmayacak gibi duruyor.

Bu tanıtıma bakarak oyunda, barbarca bilinen vikinglerin aslında tam olarak öyle olmadığını savunan bir tablo görebiliyoruz. Bu oyunda da Assassin's Creed Odyssey'de gördüğümüz gibi bir şahine sahip olacağımızı Odis sahnesinden anlayabiliyoruz. Genel olarak Origins ve Odyssey'den sonra bu oyununda da karakter güçlendirme seviye sistemi tarzında bir nevi RPG oyun tarzını da olacağı savaş sahnesinden de rahatça görülmekte.

Resmi tanıtımın çıkmasıyla oyunun ilk oynanış videosunun tarihide 7 Mayıs olarak açıklandı. Bu tarihte oyun incelemesi için yeterli bilgi sağladıktan sonra ayrıntılı bir inceleme de umarım yaparım.  :angel:

Aşağıda ki resmi Türkçe alt yazılı tanıtımı izledikten sonra ilk izlenimlerinizi bizle paylaşabilirsiniz. :cool:

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Sinematik fragman gerçekten çok iyi, olmuş, yani animasyon sinema filmi yapsalar izlenir. Ayrıca oyunun konusu, senaryosu vs. güzel duruyor. Serinin Vikinglere sarması da güzel bir satış stratejisi.
Elinize sağlık hocam   :shy:

stron

Yazar
Rapid' Alıntı:
Sinematik fragman gerçekten çok iyi, olmuş, yani animasyon sinema filmi yapsalar izlenir. Ayrıca oyunun konusu, senaryosu vs. güzel duruyor. Serinin Vikinglere sarması da güzel bir satış stratejisi.
Elinize sağlık hocam   :shy:

Katılıyorum hocam sinematik fragman da oyun teması iyi oturtulmuş viking konusu da oldukça ilgi çekici. :)

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Oyunun fiyatları açıklanmış şuraya bırakıyorum: