Unreal Engine 5 Tanıtıldı - Gerçeğe Gerçekten Daha Yakın Grafikler.

stron

Yazar
Geçtiğimiz günlerde gerek teknoloji alanında gerek oyun alanındaki lansmanlar ve tanıtımlar oldukça arttı. Korona virüs dolayısıyla bu tanıtımlar da internetten olmakta. En son bir kaç saat önce Epic Games tarafından Unreal Engine 5 tanıtıldı. Gelin bu oyun motoruyla neler yapılabiliyor bakalım.

Unreal Engine 5 tanıtıldı

Unreal Engine birçoğumuzun bildiği gibi Epic Games'in gerçekten olağan üstü oyunlar yapılabilecek bir oyun motoru. Şuan çoğu kaliteli filmler bile sanal ortamda bu motoru kullanarak sahne eklemeye başlıyorlar. Unreal Engine 4 gerçekten iyi olmasına rağmen teknoloji her zaman gelişir. 2021 Yılında kullanıma açılacağı düşünülen Unreal Engine 5 ile yapabileceğimiz oyunların nasıl olacağı bir videoyla gösterildi. Aşağıdaki videoyu da izleyip düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.
 Bu videoyu ve bir buçuk saatlik tanıtımı takip ettikten sonra bu oyun motoruyla bir kaç yıla gerçekten çok hoş grafiklerde oyun oynayabileceğiz. Bilgisayarları biraz eski olan arkadaşlar playstation 5 için geliştirilen yeni nesil oyunları oynayabilmek için para biriktirmeye başlasınlar derim   ;)

[hr]

Yarın Unreal Engine 5 ile yapılmış bir oyunun oynayış videosu çıkması bekleniyor tam kesin olmasada bakalım bizi ne tür maceralar bekliyor. Bu konuyla ve Epic Games'in yeni oyun motoruyla alakalı neler düşünüyorsunuz bizle paylaşın

Sphyex

Moderator
Moderatör
Eline sağlık hocam gerçekten süper konu bende diyordum acaba gelecekte daha nerelere gelebilir oyun grafikleri
cevabımı yanıtladın teşekkürler. EF SA NE

WualHasan

New member
Üye
Kardeşim güzel konu ellerine sağlıkta foto olarakda yükleseydin siteye daha güzel olmazmıydı

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Konu icin tesekkürler, genelde yeni nesilde  isiklandirma (RTX), textureleri ve parcaciklari 3 boyutlandirmaya basladilar, güzel seyler geliyor. Bakalim Crytek neler gösterecek Crysis Remastered ile. CryEngine'in performansinida merak ediyorum.

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
WualHasan' Alıntı:
Kardeşim güzel konu ellerine sağlıkta foto olarakda yükleseydin siteye daha güzel olmazmıydı
Elestirel ve yikici olmayalim, lakin sosyal medyada degil forumdayiz. Onuda kendimiz yükleyebiliriz. 

Iyi forumlar...

stron

Yazar
WualHasan' Alıntı:
hocam haklısın güzel olurda resimlik bir durumu yok size zaten gameplay videosunu yükledim. Burda bir sorunun çözümünü işlesem gerekli resimleri yüklerdik hocam. Benim kaçırdığım bir nokta varsa ekleme yapabilirsiniz istediğiniz kadar. ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.
[hr]
Sphyex' Alıntı:
Eline sağlık hocam gerçekten süper konu bende diyordum acaba gelecekte daha nerelere gelebilir oyun grafikleri
cevabımı yanıtladın teşekkürler. EF SA NE
Hocam teşekkürler yorumunuz için gerçekten her geçen gün daha iyi oyunlar çıkıyor bizde heyacanlıyız.
Rapid' Alıntı:
Konu icin tesekkürler, genelde yeni nesilde  isiklandirma (RTX), textureleri ve parcaciklari 3 boyutlandirmaya basladilar, güzel seyler geliyor. Bakalim Crytek neler gösterecek Crysis Remastered ile. CryEngine'in performansinida merak ediyorum.
Evet hocam baya güzel şeyler geliyor. Crysis Remastered i bende baya merak ediyorum bi gelsin oynayalım.