Transformice Utility Odası Kodları

#GMelon

Teğmen
Katılım
27 May 2015
Mesajlar
49
Tepkime puanı
0


Bir utility odasına gitmek istiyorsanız /room #utility komutunu kullanabilirsiniz, fakat gideceğiniz odada komutları çalıştırabilmek ve admin olmak istiyorsanız/room #utility0[Kullanıcı Adı] yazmanız gerekir.

Yani örnek vermem gerekirse gideceğiniz oda /room #utility0İSMİNİZ olmalıdır.


Okumakta Fayda Var :
  • Aşağıda yazılı olan kodları çalıştırırken köşeli parantez işaretlerini kullanmayın, eğer kullanırsanız kodlar çalışmaz.
  • Utility odasında yazacağınız bir kodun bütün oyuncuların üzerinde etkili olmasını sağlamak için !all komutunu kullanabilirsiniz. Örneğin !ffa all yazarsanız bütün oyuncular top güllesi fırlatabilir, sadece !ffa yazarsanız top güllesi fırlatma özelliği tek sizde olur.
  • Eğer çalıştırdığınız bir kodu kapatmak istiyorsanız !off komutunu kullanabilirsiniz, açmak içinse tekrar !on yazabilirsiniz. Örneğin !ffa komutunu kapatmak için !ffa off tekrar açmak içinse !ffa on yazabilirsiniz.
  • Eğer kabilenizin adının yazılı olduğu bir utility odasına giderseniz bütün kabile üyeleri admin yetkisine sahip olur. Örnek vermek gerekirse /room #utility0İSMİNİZ yazabilirsiniz.


Komutlar:


!ffa [Kullanıcı Adı] : [Kullanıcı Adı] yazdığınız kısma bir oyuncunun ismini yazarsanız ismini yazdığınız oyuncu top güllesi fırlatma özelliğine sahip olur. 
!ffa on : Top güllesi fırlatma özelliğini aktif hale getirir.
!ffa off : Top güllesi fırlatma özelliğini pasif hale getirir.
!off [x] [y] : Top güllesi fırlatırken güllenin atılacağı koordinatları belirler. 
!help : Utility modülünde yardım penceresini açar, bu pencere İngilizcedir.
!text : Yazının boyutunu ayarlamak için kullanılır, bu yazı boyutu sadece utility odası için geçerlidir. Odadan çıktığınız zaman yazıların boyutu eski haline döner. 
!text clear : Sohbet alanındaki bütün konuşmaları temizler.
!text : Yazı fontunu ayarlamak için kullanılır, bu yazıtı fontu sadece utility odası için geçerlidir. Odadan çıktığınız zaman yazılar eski haline döner.
!text : 
 
Üst