Yeni Nesil Oyunlar Tanıtıldı - Xbox X Oyunları İlk Kez Görücüye Çıktı

stron

Yazar
E3 2020 Fuarında bir çok oyun tanıtılacaktı fakat COVİD-19 sebebiyle bu yıl fuar iptal edildi. Bunun üzerine Xbox X series oyun tanıtımları YouTube üzerinden bugün yani 7 mayıs 2020'de canlı yayında tanıtıldı. Yeni nesil oyun deneyimini yaşayacağımız bu oyunlar tanıtılırken heyecanlıydık açıkçası Assassin's Creed Valhala oynanış tanıtımını, batman, belkide GTA 6  :D çıkabilir diye bekliyorduk bu beklentilerimiz dışında tanıtımdaki oyunlar gayet iyiydi. 

Tanıtılan oyunlardan kısaca bahsedelim.

Bright Memory Infinite: Microsoftun desteğiyle bizlerin deneyimine sunulacak oyunda bir çok etkileyici aksiyon sahnesi, ve etkili grafikler gördük.

Dirt5: Yeni nesil oyunlar dedik tabi aralarında yarış  oyunu görmemek şaşırtıcı olurdu. Gelişmiş grafiklerle rengarek bir yarış deneyimi sunan bu oyununda etkili oynanışı da gösterildi.

Scorn: Korku ve gerilim dolu bilim kurgu dünyasında gelişmiş grafiklerle bir oyun deneyimi yaşayacağız gibi görünüyor.

Chourus: Uzay, gezegeni uzay gemileri bilim kurgu ve muhteşem grafiklerle süslenmiş bir oyun. Oyun severleri meraklandıran bir tanıtım izledik bugün.

Madden NFL 21 : Amarikan futbolu severleri bu yıl daha gelişmiş grafik ve oynanış biçimiyle EA yeni Madden oyununu tanıttı.

Call Of The Sea ve The Ascent: Bu iki oyunda bizi geleceğe götürerek yeni bir evrenle buluşturacak gibi duruyor.

The Medium. Bu yıl da Xbox sevilmesinden dolayı korku temasında iyi oyunlar sunmaya devam ediyor.

Scarlet Nexus, Second Extinction ve Yakuza: Like a Dragon: Japon anime temalı oyun severleri de mutlu edebilecek 3 oyun tanıtıldı.

Assassin's Creed Valhala: Sonunda beklenen oyuna geldik. Açıkçası bugün bu konu yerine direk bu oyunun oynanışından söz edelim bir sohbet edelim diye inceleme yazacaktım fakat bugün çıkan sözde "oyun içi" görüntülerde görebildiğimiz tek şey oyun içindeki bazı görüntülerle oluşmuş yeni bir fragman oldu. Sadece sinematik şekilde gördüğüm 2 küçük dövüş dinamiği vardı. Onun haricinde denizlerden çıkartma yaparak fetih savaşlarını yönetebileceğimizi gördük. Bunlar dışında bu oynanış tanıtımı genel olarak tepki çekti. 

[hr]

Bu tanıtılan oyunları şu linkten direk canlı yayın kayıdından izleyebilirsiniz. Aşağıdaki Assassin's Creed Valhala Oynanış videosunu da izleyebilir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bana soracak olursanız oyun çok güzel bu tanıtımda çok güzel fakat açıkçası bi oynanış videosu iyi olurdu :D

Rapid

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Sanırım Rockstar Sony ile anlaştı, Playstation 5'i bekliyorlar GTA 6 icin, ayrıca konu icin teşekkürler, sayenizde gündemle ic ice kalıyoruz.

stron

Yazar
Rapid' Alıntı:
Sanırım Rockstar Sony ile anlaştı, Playstation 5'i bekliyorlar GTA 6 icin, ayrıca konu icin teşekkürler, sayenizde gündemle ic ice kalıyoruz.
GTA 6 için zaten biraz espiriyel bir şekilde söylemek istedim hocam. Onun dışında da hocam elimden geldiği kadar taze bilgiler paylaşmaya çalışıyorum.

siriussg0d

Teğmen
Assassin's Creed'in tüm serisini bitirmiş biri olarak Assassin's Creed Valhala'yı dört gözle bekliyorum :)

stron

Yazar
siriussg0d' Alıntı:
Assassin's Creed'in tüm serisini bitirmiş biri olarak Assassin's Creed Valhala'yı dört gözle bekliyorum :)
Hocam odyseyy'i nasıl bitirdiniz   :) yani arada girip 3 5 saat oynuyorum bırak yan görevleri ada keşfetmeyi ana görevde daha ortadayım 50 lvlik oyunda daha 35 e kadar geldim ama şuan daha zor görevler var . Baya uzun normalde çok hoş oyun ama bir yerden sonra bayıyor ondan arada giriyorum.

siriussg0d

Teğmen
Ben yan görevlerle pek ilgilenmiyorum ana görevler ve senaryo önemli benim için :)

stron

Yazar
siriussg0d' Alıntı:
Ben yan görevlerle pek ilgilenmiyorum ana görevler ve senaryo önemli benim için :)
hocam yan görevleri yapmayınca da külteri nasıl öldürdünüz o kadar. Bazen yan görevler yapınca karşınıza çıkıyor öyle öldürüyorsunuz. Zaten birden fazla ana görevi var haritada büyük adamlar doya doya oynayın yunanistanı demişler.